Vítejte » HOROSKOP » 3 znamení zvěrokruhu brzy začnou nový život: vyčistí minulost

3 znamení zvěrokruhu brzy začnou nový život: vyčistí minulost

Tři znamení zvěrokruhu začínají v těchto dnech novou kapitolu svého života. Venuše v Býku a Merkur v Beranu jim pomohou opustit minulost a začít nový život. Objevte 3 znamení zvěrokruhu, která brzy udělají pořádek ve své minulosti. Budou mít velkou radost z toho, co pro ně hvězdy připravily do budoucna.

Která tři znamení zvěrokruhu se brzy zbaví své minulosti a začnou nový život?

Venuše, planeta lásky a smyslnosti, bude od 16. března do 11. dubna procházet znamením Býka, kterému vládne. Příslušníci těchto tří znamení zvěrokruhu budou moci jednou provždy skoncovat se zklamáními v lásce, která zažili v minulosti. Tato planeta, která vládne milostným vztahům, je příznivá pro lásku a harmonii. Dne 19. března vstoupí Merkur, planeta obchodu a komunikace, do ohnivého znamení Berana. Tento pohyb planet dodá těmto znamením zvěrokruhu energii a motivaci, kterou potřebují k novému začátku v profesním životě.

Býk

Příslušníci tohoto znamení v následujících dnech zahájí nový začátek ve svém životě. Díky tranzitu Venuše si Býci snadno zkříží cestu k lásce. Bude mít totiž velkou šanci potkat spřízněnou duši a skoncovat s celibátem a samotou, které ho v minulosti sužovaly. Jelikož Venuše vládne všem formám lásky, bude se toto zemské znamení cítit milované a opečovávané v rodině nebo obklopené rodinou a přáteli. Kromě toho je Býk velmi milující znamení. V lásce jsou známí svou věrností a oddaností. Nemají zájem o známosti na jednu noc. Zajímají ho spíše stabilní vztahy, a když už se zaváže, tak na celý život! Během několika příštích dnů zažije tento epikurejský znamení zvěrokruhu změny i v profesním životě. Novoluní v Beranu 21. března bude pro Býka ideální dobou, aby se zapojil do zajímavého projektu a rozvíjel se ve své práci. Novoluní skutečně znamenají nové začátky v našich životech. Toto zemské znamení si bude klást nové ambiciózní a náročné profesní cíle. Kromě toho je Býk velmi ambiciózní znamení. Jejich odhodlání nemůže nic zastavit. Příslušníci tohoto znamení budou brzy sklízet plody svého úsilí. Jeho sláva prudce vzroste a bude se o něm a jeho úspěších mluvit.

Panna

Rodák tohoto znamení se během několika příštích dnů naučí více odpouštět. Perfekcionistická povaha tohoto zemského znamení je vede ke snaze mít vše pod kontrolou, což však často vede k únavě. Panny si s tím v příštích dnech nemusí dělat starosti, protože hvězdy jsou tomuto znamení zvěrokruhu během března nakloněny. Díky Venuši v Býku změní příslušníci tohoto znamení svůj pohled na milostné vztahy. Získá na zralosti, a tím se jeho milostný život bude rozvíjet. Merkur v Beranu umožní Pannám větší odvahu v osobních i pracovních vztazích. Bude schopna vyjádřit své potřeby a stanovit si hranice. Toto zemské znamení si tak získá respekt druhých. V práci bude Merkur příznivě nakloněn vašim projektům. Novoluní 21. března bude příležitostí k novému startu v kariéře a k dosažení profesního postupu, o který usilujete.

Lev

Příslušník tohoto znamení brzy zažije ve svém životě pozitivní změny, které mu umožní rozejít se s minulostí. Po srdeční stránce mu Venuše umožní být šťastný v milostném životě. Tato planeta naplní jeho srdce láskou a postaví mu do cesty osobu, která odpovídá jeho očekáváním. Požehnání planety lásky a smyslnosti bude rodák tohoto znamení přijímat i v průběhu celého března. To mu dá zapomenout na milostná zklamání z minulosti a umožní mu nasměrovat svou energii do nových zážitků, které mu budou nabídnuty. Tímto způsobem bude moci přestat přežvykovat minulost. V zaměstnání se Lvovi podaří začít něco nového, zejména díky novoluní v Beranu. Toto ambiciózní znamení zvěrokruhu bude během tohoto měsíce velmi sebevědomé. Právě toto posílení sebedůvěry jim umožní posunout se vpřed a odvážit se vyzkoušet nové profesní zkušenosti. Díky železné mysli se Lvi nebojí přemýšlet nestandardně a pouštět se do nových zážitků. Díky svému odhodlání jde až do konce svých cílů, aniž by se kdy vzdal. Proto je toto ohnivé znamení jedním z astrologických znamení, která v životě uspějí.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.