Vítejte » HOROSKOP » 3 znamení zvěrokruhu najdou tento týden pravou lásku a štěstí

3 znamení zvěrokruhu najdou tento týden pravou lásku a štěstí

Tři znamení zvěrokruhu poznají v tomto týdnu nesrovnatelné štěstí, a to z dobrého důvodu, Venuše jim v milostném životě připravuje krásná překvapení. Příslušníci tohoto znamení najdou lásku a prožijí krásnou idylu, díky níž budou žít šťastné dny. Objevte 3 znamení zvěrokruhu, která najdou pravou lásku a znovu uvěří ve štěstí.

Která tři znamení zvěrokruhu najdou tento týden pravou lásku?

Venuše, planeta lásky a vášně, pokračuje ve svém tranzitu znamením Ryb až do 20. února 2023. Tato smyslná planeta naplní naše srdce soucitem, sladkostí a láskou. Budeme mít větší sklon vyjadřovat lásku, kterou cítíme k lidem kolem nás. Nezadaní, kteří hledají pravou lásku, najdou ten pravý protějšek. V týdnu od 13. února čeká na obyvatele těchto tří znamení zvěrokruhu romantický příběh. Týden, který bude podle astrologů ve znamení romantiky.

Býka

Býci, kterým vládne planeta Venuše, zažijí v tomto týdnu opravdovou lásku. Toto znamení s tvrdým zevnějškem skrývá velkou citlivost, která se brzy projeví během několika příštích dnů. Díky tranzitu Venuše bude mít rodák tohoto znamení možnost potkat osobu opačného pohlaví, do které se bláznivě zamiluje. Oba milenci budou dokonale zamilovaní a jejich součinnost jim budou mnozí závidět. Toto zemské znamení se tomuto vztahu oddá tělem i duší. Kromě toho je Býk velmi milující a věrné znamení. Ke svým blízkým se chovají přímo a upřímně a vždy usilují o stabilitu a trvalý vztah. Toto smyslné znamení silně prožívá emoce. Rádi sdílejí čas se svým milovaným člověkem. Býk je také velmi majetnické znamení, které může být občas žárlivé. V tomto týdnu bude srdce příslušníků tohoto znamení naplněno láskou. Díky novému vztahu bude žít na obláčku štěstí. Ve vztahu se budou cítit naplněni a budou schopni sdílet se svým partnerem vše.

 Lva

V tomto týdnu planeta Venuše osvítí milostný život Lva. Prožije romantiku, která ho naplní štěstím. Toto velmi zamilované ohnivé znamení se bude snažit co nejlépe využít chvíle spoluúčasti, které bude sdílet s vyvoleným svého srdce. V lásce mohou být lidé v tomto znamení velmi láskyplní a milující. Mohou být také majetničtí a chránit osobu, kterou milují. Lidé tohoto znamení jsou štědří. Když milují, nepočítají se. Mohou svého partnera zahrnovat dárky z lásky. Jsou empatičtí a jsou vždy připraveni podpořit a povzbudit člověka v jejich životě. Neměli bychom však zapomínat, že Lev je velký svůdník. Rádi jsou středem pozornosti a mají pocit, že je ostatní mají rádi, i když už jsou ve vztahu. Navíc je to jeho přebujelé ego, které ho nutí prosazovat se a zářit v záři reflektorů.

Vodnář

Osoby narozené v tomto znamení najdou v tomto týdnu lásku. Neváhá vyjádřit své city k zamilované osobě. Tato láska ho učiní velmi šťastným. Bude plný energie a pozitivity a jeho blízcí ho na to neopomenou upozornit. V lásce se Vodnáři rádi cítí ve vztahu svobodně. Mohou být zamilovaní, ale vždy si zachovají svobodu. Příslušníci tohoto znamení jsou kreativní a originální. Svými neotřelými nápady umí překvapit blízkou osobu. Vodnář je také dynamické znamení, které se vyhýbá rutině a jednotvárnosti. Ve vztahu se mohou rychle začít nudit. Proto se toto vzdušné znamení nerado zaplétá do vztahů a raději flirtuje. Vodnář je také bonvivánské znamení, které si užívá života plnými doušky. Od přírody jsou optimističtí, rádi cestují a objevují nové obzory.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.