Vítejte » NOVINKY » 5 tipů, jak se vyrovnat se zlomeným srdcem na Valentýna

5 tipů, jak se vyrovnat se zlomeným srdcem na Valentýna

Valentýn je pro zamilované velmi zvláštní příležitostí. Pro ty, kteří právě prošli rozchodem, je to však těžký den. Když máte zlomené srdce, je normální cítit se smutně a osaměle.

Naštěstí existují techniky, které vám pomohou projít tímto složitým obdobím s větší odvahou a klidem. Zde je 5 tipů, které vám pomohou vypořádat se se zlomeným srdcem na Valentýna.

1. Dělejte to, co vám dělá dobře

Nejlepší je dělat to, co vám zlepší náladu a vykouzlí úsměv na tváři. Možná se cítíte pohodlněji v kukle svého domova, nebo byste raději vyrazili ven. Nechte se vést svými touhami a pečujte o sebe.

2. Vyhraďte si čas jen pro sebe

Na Valentýna si neváhejte udělat čas na potěšení a pohodu. Naučte se vážit si své samoty a užívat si prostých radostí, které život nabízí. Proč si nedopřát příjemnou relaxační koupel?

3. Obklopte se správnými lidmi

Obklopení správnými lidmi nám někdy pomůže znovu se usmát a vidět věci v novém světle. Spojte se s přáteli nebo rodinou, kteří vás vyslechnou a budou se s vámi bavit.

4. Nevzdávejte se naděje

Je důležité udržet si naději a pamatovat, že to nejlepší vás teprve čeká! Rozchod je jen jednou z mnoha fází lásky: nevzdávejte se a zachovejte si naději!

5. Řekněte si, že to přejde

Pamatujte, že všechny situace pominou, dokonce i ty, které se v danou chvíli zdají být nepřekonatelné. Zkuste tedy tuto bolest přijmout s myšlenkou, že brzy bude jen vzdálenou vzpomínkou…

Pokud jste po rozchodu sami, může se vám Valentýn zdát jako strašidelné období, ale pokud se budete řídit těmito 5 tipy, nebude to tak děsivé! Vaše srdce může být stále pohmožděné, ale časem se pomalu zahojí… Proto o sebe pečujte a oslavte Valentýna tak, jak se sluší a patří: časem pro sebe!


 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.