Vítejte » HOROSKOP » Astro 2023: toto znamení bude mít velmi rušný začátek června.

Astro 2023: toto znamení bude mít velmi rušný začátek června.

Červen není pro všechna znamení zvěrokruhu jednoduchý měsíc. Blíženci jsou sice v centru pozornosti, ale i ostatní znamení zvěrokruhu budou vystavena zkoušce.

Červen je polovinou roku. Uplynulo již šest měsíců a je čas na „pololetní“ hodnocení. Začátek měsíce je také ve znamení velmi důležité astrologické události: úplňku 4. června 2023 ve Střelci. Některým přináší radost, lásku, dobrodružství a štěstí. Pro jiné znamená uvědomění a introspekci. Méně zábavy, ale nezbytné pro posun vpřed. Býk, Blíženci a Beran patří mezi znamení, která budou mít velmi dobrý měsíc… „Od 4. června v něm může nějaká událost nebo setkání vyvolat obrovskou naději a může mít pocit, že je na pokraji dosažení svých nejdůležitějších cílů,“ vysvětluje Annalisa Angelucci, astroložka společnosti aufeminin. Pro toto ohnivé znamení tedy vše vypadá dobře.

To však neplatí pro jiné znamení zvěrokruhu: Váhy. Toto znamení, znamení rovnováhy a harmonie, nebude mít ani chvilku klidu. Budou se muset obrnit trpělivostí, protože s postupujícím měsícem by se pro ně mělo začít blýskat na lepší časy. V srdci jde všechno dobře, ale právě po profesní stránce mají Váhy problém se s tím vyrovnat.

Komplikovaný začátek pro Váhy

Na první pohled se zdá, že Váhy prožívají velmi dobrý začátek června. „Měsíc začíná galvanizujícím účinkem dobré zprávy nebo komunikace či setkání, které by ho mohlo naplnit radostí. Může pochopit něco velmi poučného pouhým pozorováním situace kolem sebe,“ vysvětluje Annalisa Angelucci. V hlavě Vah létají nápady. „Naprosto převratné nápady a, zejména pokud pracuje v umělecké a dekorativní oblasti, brilantní inspirace, přicházejí na začátku měsíce.“ Zdá se, že se vše začíná formovat na profesionální úrovni. Nicméně tlak, který s těmito profesními úspěchy přichází, je silný. „Je pravděpodobné, že pro mnohé z nich je v tuto chvíli práce velkým břemenem nebo znamená vzdát se a něco obětovat.“ Začátek je tak méně unaví, takže budou muset být trpěliví a především se snažit udělat si čas sami na sebe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Náramky ZeMě 🌙 (@naramkyzeme)

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.