Vítejte » HOROSKOP » Astrologie: Černá Luna přináší těmto znamením štěstí a naději

Astrologie: Černá Luna přináší těmto znamením štěstí a naději

Černá Luna převrátí každodenní život dvou znamení zvěrokruhu naruby. Zde jsou účinky předpovězené astrology.

V každodenním životě dvanácti znamení zvěrokruhu se brzy projeví nový významný fenomén. Příčinou je pohyb Lilith, stínu Měsíce, který představuje bod satelitu, jenž se nachází nejdále od Země. Je také známá jako „Černá Luna“ a brzy se dostane do kontaktu se Sluncem v Blížencích. Jestliže se Lilith vždy vyznačovala tajemstvím, tentokrát hodlá vnést do některých profilů zvěrokruhu nebývalý pocit svobody. Astrologové jsou kategoričtí: účinky budou obzvláště pozitivní. Temnota, která je pro tuto Lunu charakteristická, se zde skutečně dobře uplatní ve službách Slunce. Příznivé spojení zejména pro dvě znamení. Zejména obě hvězdy dají vyniknout svým talentům. V důsledku toho by se v nadcházejících týdnech mohla objevit řada příležitostí.

Kdo bude v příštích dnech patřit k favoritům zvěrokruhu? První znamení, které bude těžit z vlivu Černé Luny: Štír! Právě v zaměstnání přijdou dobré zprávy. Lilith a Slunce, které se o něj třou, ho vyzbrojí odvahou obhájit své postavení u nadřízených. Tato odvaha bude bohatě odměněna! Přátelé Štíři, povýšení vašich schopností má všechny předpoklady vést k převzetí odpovědnosti, a tedy k pohodlnému finančnímu zisku. Ten vám po období poznamenaném dluhy poskytne vítané materiální pohodlí. Tato náhlá hojnost vám také umožní naplno si užít letní sezónu, která se postupně rozbíhá. Plánujete výlet? Nyní je čas naslouchat své intuici a především jednat!

Černá Luna bude mít vliv na každodenní život těchto dvou znamení.

Další profil zvěrokruhu, který zažije epizodu štěstí: Vodnář! Chystá se důležité setkání. Obrátí váš život vzhůru nohama. Váš každodenní život by se mohl zcela proměnit. Naštěstí bude vliv této nové osoby blahodárný. Milí rodilí Vodnáři, čeká vás výrazné zvýšení motivace. Pozitivní situace nastane ve vašem profesním životě, ale také pro rozjezd projektů, které jsou blízké vašemu srdci. Vaše tvůrčí stránka nebyla nikdy tak výrazná. Využijte toho k realizaci svých nápadů. Všimněte si, že Lilith představuje nevědomí každého profilu zvěrokruhu. Ukazuje tedy na to, co má každý z nás někdy tendenci potlačovat. U Vodnářů musí tento projekt, který byl příliš dlouho odkládán, nyní zaměstnat jejich myšlenky.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.