Vítejte » HOROSKOP » Astrologie: pohyb planet na konci března 2023 bude mít převratný vliv na život 3 znamení.

Astrologie: pohyb planet na konci března 2023 bude mít převratný vliv na život 3 znamení.

Zde jsou uvedeny očekávané důsledky pro život jednotlivých znamení zvěrokruhu po výskytu tohoto významného astrologického jevu.

Tento jev nezůstane v následujících letech bez následků. Dvanáct znamení zvěrokruhu čeká hluboká proměna. Dne 23. března 2023 změnila planeta s nejdelším rotačním cyklem ve zvěrokruhu, Pluto, znamení. Jedná se o významnou událost po 15 letech v souhvězdí Kozoroha. Pluto není planetou v astronomii, ale je planetou astrologickou. Přestože se jedná o trpasličí planetu, nese jednu z nejsilnějších symbolik vůbec. Přímo souvisí s duší. Ovlivňuje naše nejtajnější touhy, touhu po moci, potřebu vlastnit a schopnost proměňovat se. Její pohyb tak bude v životě určitých profilů zvěrokruhu působit skutečný obrat o 360 stupňů. Zde jsou ti, kteří se musí připravit na skutečnou revoluci!

Tato tři znamení zažijí díky tomuto astrálnímu jevu zásadní změnu.

Toto jsou tři znamení zvěrokruhu, která brzy projdou vážnou transformací v jedné oblasti svého života. Rada astrologů? Budou muset tyto změny přijmout s odříkáním a trpělivostí. Přátelé Vodnáři, tento jev vedený Plutem bude pro vás obzvláště přínosný. Zejména vám dopřeje jakési znovuzrození a probuzení k méně stresujícímu životu. Těchto několik příštích let bude přerušeno nečekanými událostmi, které však pro vás budou přínosné. Díky těmto hlubokým změnám se budete vyvíjet správným směrem. Budete moci získat na zralosti a autenticitě. Budete schopni pochopit, co vás nejvíce naplňuje, abyste se mohli ve svém životě rozhodovat co nejlépe. Mějte plnou důvěru v tento planetární fenomén!

Na Štíry má pohyb Pluta obzvlášť velký vliv. Milí zrozenci, jeho účinky pocítíte zejména proto, že se jedná o vaši vládnoucí planetu. Pomůže vám získat kompetence v mnoha oblastech. Probudí ve vás také vlastnosti, o kterých jste neměli tušení. Několik období vašeho života však bude poznamenáno zkouškami. Je na vás, abyste nasadili své zdroje a posunuli se směrem ke světlu. Budete se také moci spolehnout na své okolí, které vás provede překážkami. Posledním znamením, které pocítí vlivy tohoto jevu, jsou Blíženci. Vaše vidění života se radikálně změní. Bude to zcela nová filozofie, která bude řídit váš každodenní život. Tento posun ve vnímání ovlivní všechny aspekty vašeho každodenního života. Uděláte si větší prostor pro duchovno a naučíte se lépe naslouchat sami sobě.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.