Vítejte » HOROSKOP » Astrologie: tato tři znamení mají největší šanci stát se miliardáři…

Astrologie: tato tři znamení mají největší šanci stát se miliardáři…

Tato studie poukazuje na astrologická znamení, která by se mohla brzy stát miliardáři. Zde jsou ti šťastní.

Astrální vlivy pravděpodobně ovlivní finanční situaci určitých profilů zvěrokruhu. Ti mohou těžit zejména ze své vládnoucí planety, která jim dává předpoklady k tomu, aby si do kapsy nabrali velké sumy peněz. Jackpot tak někdy dosáhne i na astrologická znamení. Některá z nich jsou dokonce předurčena k tomu, aby se stala miliardáři. Kdo patří mezi šťastlivce zvěrokruhu? Nová studie určila, která znamení se mezi miliardáři vyskytují nejčastěji. Vědci za tímto účelem analyzovali data narození každého z 250 miliardářů z posledního seznamu časopisu Forbes. A tím šťastným jsou… Váhy! Ralph Lauren, Stefan Persson, Liliane Bettencourt a Alice Walton jsou miliardáři narození ve znamení Vah.

Tato znamení mají mezi svými rodáky budoucí miliardáře.

Pokud však jde o finance, mají Váhy problém s šetřením. Tito rodáci příliš milují krásné věci na to, aby si odkládali peníze stranou. Řádně vydělané peníze jsou stvořeny k tomu, aby byly utraceny, a někdy je utrácejí z hlouposti. Proto je třeba dávat si pozor na zbytečné výdaje, aby se podařilo shromáždit značnou částku. Ryby se nenechají odbýt. Patří mezi ně miliardáři Bernard Arnault, Rupert Murdoch a Michael Dell. Je třeba poznamenat, že toto vodní znamení často považuje peníze spíše za prostředek než za cíl. V investování jsou velmi dobří, protože pod dokonale neškodným zevnějškem mají vynikající čich. Ryby se však mohou spokojit i s několika eury. Několik milionů způsobí tomuto znamení brzy velkou úzkost. Rada astrologů, pokud peníze tečou proudem: Udělejte krok zpět!

Poslední znamení, které bude mít mezi svými zástupci pravděpodobně miliardáře: Rak! Sir Richard Branson, Elon Musk a Charlene de Carvalho-Heineken jsou Raci. Tyto profily přísahají na materiální zabezpečení. Na rozdíl od Vah je Rak známý tím, že přemýšlí o dlouhodobých úsporných plánech. To je dobrý způsob, jak zajistit růst svých peněz. Ve zbytku žebříčku najdeme také Taury s Markem Zuckerbergem v čele, Štíry, které zastupují Laurene Powell Jobs a Bill Gates, a Kozorohy s Jeffem Bezosem. U posledně jmenovaných se bohatství buduje postupně. Toto znamení nemá problém nasadit úsilí a trpělivost pro věc příznivou jeho finančním zájmům.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.