Vítejte » HOROSKOP » Astrologie: Zde jsou znamení horoskopu, která jsou v tomto roce nejvíce vzpurná. Patříte mezi ně?

Astrologie: Zde jsou znamení horoskopu, která jsou v tomto roce nejvíce vzpurná. Patříte mezi ně?

Chcete vědět, zda patříte mezi vzpurná astrologická znamení? Přečtěte si náš článek a dozvíte se více o své osobnosti.

Vzpoura začala v našem dospívání. Mnozí z nás už lhali rodičům, aby si mohli vyrazit s kamarády na večírek.

V tomto článku si povíme o rebelských vlastnostech jednotlivých znamení. Zde jsou znamení se silnými povahami podle astrologie.

Vodnář a Beran: rebelská znamení zvěrokruhu podle astrologie

Podle astrologie jsou Vodnáři velmi tvrdohlaví a „vzpurní“ může být jejich druhé jméno. A ano, dělají si, co se jim zlíbí, a ani jejich okolí je nemůže vystát. Nechávají rodilé příslušníky tohoto znamení žít podle svých vlastních pravidel. Navíc být ve vztahu s Vodnářem není snadné, protože chtějí mít kontrolu nad vším, od výběru filmů až po oblečení, které musí jejich partner nosit.

Můžete mu dát všechny argumenty, které chcete, aby vás poslechl. Ale nakonec astrologie předpověděla, že Vodnář si vždycky bude dělat, co se mu zlíbí. Nejhorší je, že bude všem odporovat jen tak pro zábavu. Příslušníci tohoto znamení jsou velmi bystří intelektuálové. To znamená, že jsou vždy ve svém koutku, přemýšlejí, plánují, spřádají plány a intrikují. Vždy čekají na ideální okamžik, kdy udeřit.

Beran také chce, aby se vše odehrávalo podle jeho astrologických přání, jako bůh. Nedostatek strategického plánování je nutí jednat impulzivně, aniž by přemýšleli o následcích. Tím je řečeno, že je impulzivní a nekontrolovatelný. Jeho blízcí jsou na tuto povahu zvyklí. A někdy nesouhlasí s tím, co Vodnář navrhuje. Je lepší ho jednoduše přijmout, když je přítomen, a převzít jiné iniciativy, když není přítomen.

Astrologie předpovídá, že Beran je vždy připraven cokoli rozporovat. A to i v případě, že svá tvrzení podložíte solidní logikou. Stejně jako u Vodnáře astrologie předpověděla, že Beran rád vyzývá lidi a dokazuje, že má vždy pravdu. Vůbec tomu tak ale není, protože ne každý s jejich názory souhlasí.

Střelec a Býk

Pokud jde o Střelce, ti byli podle astrologie vždycky rebelové. Začalo to v době, kdy rodáci tohoto znamení chápali svět a nesouhlasili se stávající situací. Proto chtějí se svou rozenou vůdčí povahou provádět změny. Na rozdíl od předchozích znamení je pro některé lidi snadné jít v jejich stopách nebo se jimi alespoň inspirovat.

Kromě toho jsou vždy přímí. Podle astrologie říkají, co je třeba udělat, a nevadí jim zraňovat city druhých lidí. To je pravda! Příslušníci tohoto znamení prostě chtějí mít čisté svědomí, aniž by přemýšleli o následcích. Dalo by se říci, že jsou tak trochu sobci, protože myslí jen na svůj vlastní prospěch.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Náramky KiMu🕊 (@naramky_kimu)

Od mládí až dodnes je Býk podle astrologie vždy rebel. Rodiče lidí narozených v tomto znamení jsou navíc přesvědčeni, že už je nedokážou ovládat. Rada: Nikdy se neřiďte nápady, které předkládají Býci. Proč ne? Pokud se budete řídit přesně tím, co rozhodli, bude vás to stát život.

Astrologie také předpověděla, že Býk je nebojácný, protože se nebojí dostat do problémů. Ve skutečnosti rodilí příslušníci tohoto znamení jednoduše chtějí manipulovat s lidmi a nechat se jimi následovat ve všem, co chtějí dělat. V nejhorším případě by mohl přesvědčit značný počet lidí, aby mu padli do pasti.

Nejvzpurnější, ale dobrosrdečné znamení podle astrologie

V tomto odstavci je téměř nemožné vidět Váhy. Podle astrologie je to znamení s tak dobrou duší. A přesto si rodilí příslušníci tohoto znamení chtějí dělat věci po svém. A co víc, jsou si jisti, že je nikdo nedokáže zastavit, protože mají jasnou představu o tom, co chtějí. Nevadí jim, že si na své cestě udělají pár nepřátel. Jde jim jen o to, aby dosáhli svého cíle.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by O živote a smrti (@ozivoteasmrti)

Kromě toho astrologie jasně předpověděla, že toto znamení nečeká na ničí souhlas, aby mohlo uskutečnit svůj projekt. Jinými slovy, žádný argument ho nepřiměje ustoupit. Nemá smysl ho na této cestě přemlouvat. A ano! Příslušníci tohoto znamení jsou velmi vzpurní, protože jsou věrní sami sobě a řídí se svým srdcem.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.