Vítejte » HOROSKOP » Březen 2023 změní životy těchto astrologických znamení: blíží se významná událost.

Březen 2023 změní životy těchto astrologických znamení: blíží se významná událost.

Březen slibuje majestátní počasí s jemným nádechem přechodu ze zimy do jara, kdy se mraky rozestoupí a uvolní místo slunečním paprskům. Horoskop na tento měsíc odhaluje vzrušující novou éru, která začíná vstupem Saturnu do znamení Ryb 7. března, kde zůstane až do února 2026, a odchodem Pluta z Kozoroha 23. března, kdy se na dalších 20 let přesune do znamení Vodnáře. Tyto dva pohyby budou mít značný vliv na tři znamení zvěrokruhu. Pojďme je rozluštit!

Hvězdy pokračují v pohybu a v březnu nám nabízejí dlouho očekávaný velkolepý přechod. Jaká tajemství skrývají za svou hvězdnou vřavou? Co mají připraveno pro ty nejšťastnější ze zvěrokruhu? Pojďme to společně zjistit, níže!

Která 3 znamení zvěrokruhu zažijí v březnu 2023 nebývalou změnu?

Vzhledem k pohybu planet na obloze se zdá, že březen 2023 bude nanejvýš vzrušující a vzrušující měsíc. Merkur od 3. března navštíví znamení Ryb, zatímco Pluto od 23. března vstoupí do Vodnáře a Saturn od 7. března zatmí Ryby. Tato uspořádání budou pro zástupce některých konstelací příznivá, více než pro jiné… Podívejme se, co jim budoucnost přinese!

Býk

Milí rodáci ve znamení Býka, máte dobrý důvod k radosti, neboť letošní březen přinese mnoho příznivých příležitostí. Hvězdy vám slibují pozitivní energii jak v profesní, tak v romantické oblasti. Příchod Saturnu do znamení Ryb 7. března pro vás znamená významnou změnu. V poslední době jste se velmi snažili nově definovat svůj profesní život a možná konečně uvidíte, že vaše úsilí přinese ovoce! Tím však dobré zprávy nekončí, neboť polovina března bude pro vás, Býci, rovněž magickým obdobím. Venuše, vaše vládnoucí planeta, 17. března konečně dorazí do vašeho znamení a přinese vám harmonickou a příznivou energii. Budete se cítit lehčí, sebevědomější a nakloněni poznávání nových lidí a navazování krásných vztahů s ostatními! Planeta lásky neopomene zdůraznit váš šarm, přitažlivost a smyslnost. Pokud jste ve vztahu, je to čas, kdy se můžete oddávat něžným výměnám názorů se svou druhou polovičkou. Jste-li nezadaní, vaše svůdné schopnosti budou v plné síle a nikdo vám neodolá!

Štír

Mnozí z vás museli v poslední době projít poměrně náročným obdobím. Tato situace měla značný vliv na vaše rozhodování a omezila vaši svobodu projevu. Naštěstí se během letošního března situace konečně změní, protože Saturn se přesune do znamení Ryb, planety disciplíny a životních lekcí, a poskytne vám tak příležitost znovu se spojit s tím, co je pro vás skutečně důležité: prožívat obohacující zážitky, zejména ty, které se vymykají běžným zvyklostem. Je také vhodná doba nechat se unášet energií Jupitera ve znamení Berana. Síla planety expanze a úspěchu je obzvláště prospěšná pro vás, milí Štíři, kteří toužíte po dobrodružství! Je to ideální příležitost prožít okamžik naplno. Zhruba řečeno, letošní březen se shoduje s obdobím obnovy a příležitostí, díky příchodu Pluta ve Vodnáři a dynamické energii Berana konečně vylezete ze své ulity a naplno využijete všeho, co vám život nabízí.

Vodnář

Březen pro vás, milí Vodnáři, slibuje velmi vzrušující měsíc. Dvě velké planety totiž změní váš život. Saturn, který byl ve vašem znamení poslední tři roky, vám pomohl lépe poznat sebe sama, rozvinout sebevědomí a prosadit svou osobnost. Od 7. března však planeta disciplíny opustí vaše souhvězdí a usadí se ve znamení Ryb, v němž zůstane po tři roky. To znamená, že si konečně můžete vydechnout, posunout se dál a připravit se na ještě intenzivnější zážitky. To však není vše, protože od 23. března 2023 se ve vašem znamení usídlí Pluto. Tato mocná a tajemná planeta vám pomůže podniknout důležitou práci v oblasti zkoumání a osobního rozvoje, abyste lépe objevili sami sebe. Je pravda, že ve vašich společenských vztazích může dojít k významným změnám, ale výsledkem budou také individuální revoluce, které vám budou velmi užitečné! V každém případě se můžete radovat, neboť hvězdy vám slibují období transformace a zkoumání, které vám umožní plně využít svůj potenciál. Tento třetí měsíc roku 2023 bude plný příležitostí k růstu a naplnění. Využijte je včas!

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.