Vítejte » NOVINKY » Co je vaší životní prioritou? Tento osobnostní test vám to prozradí!

Co je vaší životní prioritou? Tento osobnostní test vám to prozradí!

Osobnostní testy jsou vynikajícím způsobem, jak se o sobě dozvědět více a jak porozumět světu kolem nás. Mohou nám poskytnout informace o našich vlastnostech, hodnotách a preferencích.

Zodpovězením otázek můžete zjistit svůj psychologický profil a to, co je pro vás důležité. Cílem tohoto testu je pomoci vám lépe pochopit, co vás motivuje a co považujete ve svém životě za důležité.

Budete si muset vybrat jeden z obrázků představujících různé aspekty života. Jakmile test dokončíte, výsledkem bude odhad vaší hlavní priority.

© Simpujcka

 

Obrázek 1: Priorita cestování

Lidé, kteří si vybrali první obrázek, jsou obvykle lidé, kteří dávají přednost cestování. Milují dobrodružství a objevování. Často jsou velmi láskyplní a věnují čas pěstování vztahů s jinými lidmi z různých kultur.

Tito lidé si také váží drobných společně strávených chvil. Jsou velkorysí, loajální a starostliví vůči lidem, které znají.

Obrázek 2: Zaměření na vášeň

Lidé, kteří si vybrali druhý obraz, mají obvykle hlubokou životní vášeň. Jsou to velmi ambiciózní lidé, kteří neustupují před překážkami, jež se jim staví do cesty. Tvrdě pracují a vynakládají velké úsilí, aby dosáhli svých cílů.

Někdy mohou být svou vášní příliš posedlí a zanedbávat důležité věci, ale umí udržet rovnováhu mezi různými aspekty svého života. Jsou to lidé s velkou silou charakteru, kteří projevují velkou vytrvalost.

Obrázek 3: Priorita lásky

Lidé, kteří si zvolili třetí obraz, kladou velký důraz na lásku a citové vztahy, které mají s ostatními. Tito lidé jsou velmi empatičtí a pozorní k potřebám druhých. Jsou ochotni udělat mnoho ústupků, aby si udrželi pevné vztahy s druhými.

Tito lidé mají tendenci více dávat, než dostávat, což může být někdy vyčerpávající, ale jejich okolí to velmi oceňuje.

Věděli jste o Henrym Bauchauovi?

Henry Bauchau byl belgický spisovatel, psychoanalytik a filozof, který se narodil 17. září 1913 v Bruselu a zemřel 2. června 2012. Je znám především svými literárními díly, která byla přeložena do více než 15 jazyků. Publikoval také eseje o psychoanalýze a filozofii, z nichž nejznámější je Poušť lásky.

Bauchau byl členem Belgické královské akademie a Belgické psychoanalytické koleje. Byl také hostujícím profesorem na Université Libre de Bruxelles a na Harvardově univerzitě. V roce 1995 obdržel Evropskou cenu za přínos psychoanalýze. V posledních letech svého života se věnoval filantropické a humanitární činnosti v Africe.

Nakonec je nalezení životní priority osobním hledáním, které může být někdy obtížné a dokonce složité. Díky tomuto zábavnému testu jsme však pravděpodobně o krok blíže k odpovědi na tuto otázku. Co je tedy vaší prioritou?

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.