Vítejte » HOROSKOP » Dnešním dnem začíná období smůly pro 3 znamení zvěrokruhu: nic se nedaří.

Dnešním dnem začíná období smůly pro 3 znamení zvěrokruhu: nic se nedaří.

Que vous soyez chanceux ou malchanceux, vous savez sans doute que tout est question de perspective. Et cela s’applique également en astrologie, chaque signe du zodiaque connaît des hauts et des bas ! C’est d’ailleurs le cas de 3 natifs qui auront la guigne à partir d’aujourd’hui, et pour cause, la Pleine Lune qui fait son entrée dans le signe de la Vierge et Saturne qui s’installe en Poissons. Voyons voir ce que prévoit le ciel pour ces natifs du zodiaque. Décryptage !

Astrologové prozkoumali oblohu a určili znamení zvěrokruhu, která jsou ode dneška nejméně hýčkána hvězdami! Zjistěte, zda patříte mezi ně, a objevte, co vám osud přichystal v nadcházejících dnech.

Která 3 znamení zvěrokruhu budou mít ode dneška smůlu?

Díky úplňku v Panně a Saturnu, planetě karmy a disciplíny, v Rybách rozhodně není důvod se nudit, ať už v dobrém, nebo ve zlém. Nedělejte ukvapené závěry a naslouchejte tomu, co vám chce vesmír říci o vašem osudu. I když někteří zrozenci mohou obdržet špatné zprávy, měli by mít na paměti, že se jedná pouze o přechodnou fázi, která dříve či později skončí!

Blíženci

Milí rodilí Blíženci, jsme si dobře vědomi toho, že se vám v poslední době zřejmě lepí smůla na paty, což pro vás může být každodenní zkouškou. S úplňkem, který vstupuje do znamení Panny, je toto období turbulencí rušivé a provází ho únava a úzkost. Proto se doporučuje dopřát si chvíle rozptýlení a odpočinku, abyste načerpali nové síly. Navíc je důležité, abyste si udělali čas sami na sebe a více se zaměřili na své vlastní zájmy. Jen tak získáte zpět svou obvyklou energii a udržíte potíže na uzdě. Nezapomeňte, že nejste sami a že se vždy můžete obrátit na své blízké a dostupné zdroje, které vám pomohou tuto těžkou zkoušku překonat! Zůstaňte silní a pozitivní a vyjdete z tohoto období ještě silnější než předtím. Ať se stane cokoli, pamatujte, že jste silná a odolná osobnost a že máte schopnost překonat nejrůznější překážky na výbornou!

Panna

Saturn oficiálně opustil znamení Vodnáře a přesunul se do znamení Ryb! V důsledku toho můžete v nadcházejících dnech prožívat hlubokou vnitřní krizi. Mohou vás sužovat pochybnosti a dilemata, ale je důležité, abyste si dokázali zachovat naději a postavili se těmto obtížím… I když může být lákavé čekat na vyjasnění, jak reagovat, a plánovat další kroky, hvězdy vám radí, abyste se zhluboka nadechli a řešili jeden problém po druhém. Pamatujte, že všechny životní překážky lze s trochou trpělivosti a vytrvalosti překonat. Úplněk vstupuje do znamení Panny a může ve vás vyvolat chuť vzdát se… rada: Nevzdávejte se! Udělejte vše, co je ve vašich silách, abyste těmto zkouškám odolali. Jen tak můžete získat zkušenosti a rozvinout svou schopnost překonávat budoucí překážky. Věřte si a pokračujte v cestě s odvahou a odhodláním. V případě potřeby jste schopni přenést hory!

Střelec

Saturn v Rybách na vás bude mít pravděpodobně negativní vliv, a to proto, že náhle přešel z elementu Vzduchu do elementu Vody. To by vás však nemělo odradit, neboť je docela dobře možné, že tímto obtížným obdobím proplujete. Je pravda, že ukvapené a nerozumné kroky na vás mohou mít v tomto období negativní dopad. Proto vám hvězdy doporučují, abyste nespěchali a do ničeho se nehrnuli! Místo toho, abyste se tedy v této době vydali objevovat nové destinace, je lepší počkat, až bouře odezní! Využijte toto období naplno k tomu, abyste se zaměřili na důležité aspekty svého života. Tímto způsobem budete schopni přečkat turbulence a posunout se k novým, zajímavějším a vzrušujícím obzorům. A poslední rada, milí rodáci ve znamení Střelce: pevně se držte a buďte trpěliví!

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.