Vítejte » NOVINKY » Dokažte, že jste vynikající pozorovatel, a zkuste najít lišku!

Dokažte, že jste vynikající pozorovatel, a zkuste najít lišku!

Myslíte si, že vaše vizuální schopnosti jsou dostatečně vysoké na to, abyste tuto poměrně obtížnou výzvu zvládli?

Je velmi důležité pečovat o své oči a zrak. Proto vám doporučujeme vyzkoušet tuto zrakovou výzvu. Jejím cílem je otestovat váš zrak, ale také vám poskytnout odpočinek během dne. Je to příležitost, jak zabít dvě mouchy jednou ranou: pobavit se a zároveň si zacvičit. Neváhejte a začněte, jakmile budete připraveni.

Co je to za zrakovou výzvu?

Dnes vám představíme obrázek, na kterém bude poměrně velké množství malých roztomilých lvíčků. Je důležité si uvědomit, že budou poměrně natěsnaní u sebe. Mezi všemi těmito lvy se však nachází liška a vy jste jistě pochopili, že vaším úkolem bude najít na obrázku polohu této lišky.

© Simpujcka

 

Abyste uspěli, budete se muset soustředit, mít dobré pozorovací schopnosti a dobrý zrak, protože liška bude mít téměř stejnou barvu jako lvi.

Jaký má smysl plnit vizuální úkol?

V první řadě mají výzvy tohoto druhu, které najdete na internetu, sloužit k pobavení. Jsou tedy způsobem, jak se zbavit stresu a snížit úzkost. Za druhé, vizuální výzvy vám umožní rozvíjet vaši kreativitu.

Zde si například pro úspěch musíte vizualizovat lišku: jak vypadá, abyste ji snáze našli. V neposlední řadě mohou být užitečné k prvotnímu posouzení vašeho zraku, abyste mohli identifikovat a odstranit případné problémy se soustředěním.

Tento druh výzvy lze totiž využít jako cvičení ke zlepšení vašich pozorovacích schopností a schopnosti soustředit se. To vám usnadní věnovat pozornost drobným detailům.

Našli jste lišku? Prozradíme vám řešení.

Nejdříve gratulujeme všem, kterým se podařilo najít lišku ukrytou mezi tou bandou lvů. Vaše vizuální schopnosti jsou vskutku působivé.

Za druhé, ti, kteří nemohli najít polohu lišky, se nemusí bát, poskytneme vám řešení. Jak jste možná uhodli, liška opravdu nevypadá jako lev. Má menší oči a menší čenich. Podívejte se tedy na obrázek znovu a zaměřte se na jeho střed. Pak se podívejte o kousek dál doleva: liška je tam. Abychom vám pomohli, zde je řešení v obrázcích.

© Simpujcka

 

Pokud se vám tato výzva líbila, vyzýváme vás, abyste ji sdíleli na svých sociálních sítích, aby si ji mohli vyzkoušet i vaši přátelé a rodina.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.