Vítejte » NOVINKY » Hádanka: Najděte chybu do 5 sekund. Test zvládlo pouze 7 % účastníků!

Hádanka: Najděte chybu do 5 sekund. Test zvládlo pouze 7 % účastníků!

Pokud hledáte výzvu k posouzení svého IQ, pak je tento test určen právě pro vás.

Již nějakou dobu jsou na sociálních sítích populární drobná cvičení, která jsou výzvou pro mozek. Jsou skvělou zábavou a umožní vám na chvíli se odpoutat od rutiny a stresu všedního dne. Nabízíme vám tento malý test, abyste se mohli na pár minut odreagovat a možná i trochu povzbudit. Kromě toho vám nabízíme skvělou příležitost dokázat svým přátelům a rodině, že máte vysoký inteligenční kvocient. Jediné, co musíte udělat, je během několika vteřin složit tento hlavolam. Doufáme, že jste připraveni, protože je čas začít.

Co přesně musíte udělat?

Při tomto testu budete muset využít své pozorovací schopnosti, ale také logiku. Na obrázku, který vám nabídneme, totiž bude chyba a vy jste ji pochopili, vaším cílem bude ji najít. Na obrázku tedy bude několik lidí pracujících kolem stolu. Něco však bude špatně, ale co? Je na vás, abyste našli odpověď! Aby však bylo cvičení obtížnější a abyste dokázali, že máte nadprůměrný inteligenční kvocient, bude vám dán časový limit. Na určení chyby budete mít pouze 5 sekund. Jsou vaše stopky připraveny?

© Simpujcka

 

Jak jsou hádanky a hlavolamy prospěšné?

Je důležité si uvědomit, že čas je velmi drahocenný a mnoho lidí má příliš mnoho povinností, příliš mnoho práce na to, aby si během dne našli chvilku na odpočinek. Pokusy o vyřešení tohoto druhu hlavolamů jsou tedy pro zaneprázdněné lidi ideální, protože je lze najít po celém internetu. Proto je lze hrát kdykoli a kdekoli, dokonce i ve veřejné dopravě nebo během polední pauzy. Navíc jsou tyto výzvy vynikající pro odbourání stresu a rychlou relaxaci. A co je ještě důležitější, tyto hlavolamy pomáhají zlepšovat duševní výkonnost. Nejenže pomáhají zbystřit váš smysl pro logiku, ale zlepšují také vaše pozorovací schopnosti.

Čas vypršel, našli jste správnou odpověď?

Těm z vás, kterým se podařilo najít odpověď v časovém limitu, gratulujeme. Vaše kognitivní schopnosti na nás udělaly velký dojem. Ti, kteří odpověď nenašli, se nemusí bát, vysvětlíme vám ji. Za tímto účelem se znovu podívejte na obrázek. Všimněte si, že někteří lidé mají šálek kávy. Ale osoba vlevo na obrázku si šálek kávy položila na počítač. Pokud nechcete zařízení poškodit, je to chyba. Řešení na obrázcích.

© Simpujcka

 

Doufáme, že se vám tento test líbil. Pokud ano, sdílejte ho prosím na sociálních sítích, aby se líbil i vašim přátelům.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.