Vítejte » HOROSKOP » Horoskop 2023: Patříte mezi nejšťastnější znamení letošního horoskopu?

Horoskop 2023: Patříte mezi nejšťastnější znamení letošního horoskopu?

Rok 2023 přinese dobré zprávy. Ale ne pro všechny! Zjistěte, zda patříte mezi 3 astrologická znamení, která z toho budou mít prospěch!

Pro některé je to obnova, ale pro jiné také obtížný přechod. Podle astrologů totiž ne každý bude mít štěstí.

Komu toto období prospěje nejvíce? Podrobnosti vám prozradíme v následujících řádcích našeho článku!

Astrologie: Býk na prvním místě!

Rok 2022 nebyl pro rodilé Býky z hlediska astrologie nejpříjemnější. Ten si mezi zkouškami a překážkami na každém kroku téměř neodpočinul. V nadcházejících týdnech by se však situace mohla změnit. Důležité je vědět, že nadcházející rok mu slibuje několik příjemných překvapení. To mu umožní provést ve svém životě některé změny.

Pro nadcházející rok předpovídají astrologové Býkovi úspěch na profesním poli. Veškeré úsilí vynaložené během roku 2022 konečně přinese ovoce. Ale navíc to bude příležitost k zahájení nových projektů. Nezapomínejme, že profesní vývoj je také synonymem finančního rozvoje.

To vás potěší, pokud hledáte ve svém životě změnu. Další pokrok pro toto znamení v astrologii je na osobní úrovni. Rok 2023 bude ideální pro setkávání s novými lidmi. Obzvláště se posílí plán přátelství, protože kontakt bude snadný. Extrovertní stránka Taureánů bude dobře zvýrazněna. Motto těchto setkání: žít ze dne na den. V tomto roce již žádné obavy a těžké chvíle při setkáních. Totéž platí pro sentimentální záležitosti.


Víme, jak se s rokem 2022 nežije dost snadno. Ale těm, kteří se narodili ve znamení Býka, předpovídají astrologové poněkud zvláštní setkání. Pokud v současné době nemáte žádný vztah, pak to nebude trvat dlouho a budete ho mít. A těm z vás, kteří už v něm jsou, předpověď slibuje ještě více romantiky ve vašem vztahu.

Znamení, které přinese obnovu

Druhým astrologickým znamením, které plně využije rok 2023, jsou Váhy. Pro ty bude začátek roku ve znamení stabilizace. Klid bude skutečně na denním pořádku. Je to pro něj příležitost urovnat si to, co se v posledních měsících mohlo pokazit. Týká se to zejména jeho vztahů, ať už pracovních, nebo osobních. Malá rada: udržujte si jen ty, kteří vám opravdu dělají dobře!

V profesní rovině byste měli vědět, že příslušníci tohoto znamení v astrologii dosáhnou pokroku. Se správnou motivací můžete na svém dalším projektu udělat kariéru. A co víc, můžete si snadno zařídit věci po finanční stránce. Samozřejmě se tak stane pouze v případě, že budete mít v ruce ty správné karty. Práce se vyplatí a vy budete šťastní!


Pokud jde o přátelství, bude třeba se rozhodnout. Neměli byste zapomínat, že Váhy jsou velmi zdrženlivé. To je povahový rys, který k sobě nepustí jen tak někoho. Každopádně určití lidé ve vašem okolí vaši energii jen pohlcují a je důležité se jim vyhýbat. Rozhodněte se raději pro lidi, kteří vám ve vašem okolí přinášejí radost. Ti vás učiní šťastnými!

A pokud sníte o opravdové lásce, tento rok 2023 bude romantice příznivý. Odborníci na astrologii totiž prohlašují, že toto období bude ideální pro nalezení té pravé osoby. Mezi porozuměním a trpělivostí si užijete ty nejlepší chvíle. Pokud jste ve vztahu, tento rok bude ideální pro uskutečnění vašeho svazku!

Astrologie: Své konto najdou i Ryby!

Klíčovým slovem letošního roku 2023 bude pro rodilé Ryby „prosperita“. Odborníci na astrologii jim předpovídají, že konečně opustí svou bezpečnou zónu. Je to příležitost k novým objevům jak v profesní, tak v romantické oblasti. Bude to nejlepší doba pro uskutečnění nových plánů pro sebe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Šperky Daniek (@sperky_daniek)

A pokud máte dostatečnou motivaci, získáte z toho jen to nejlepší. Pro ten bude důležité zejména sebevědomí. V tomto roce 2023 bude bolest srdce méně důležitá. Příběh stejně romantický jako jednoduchý vám přinese ještě více štěstí. Budete si tak moci plně vážit tohoto nového období, které přichází!

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.