Vítejte » HOROSKOP » Horoskop 2023: S těmito třemi astrologickými znameními by nebylo vhodné uzavírat manželství, zjistěte proč!

Horoskop 2023: S těmito třemi astrologickými znameními by nebylo vhodné uzavírat manželství, zjistěte proč!

Astrologové se domnívají, že byste nikdy neměli uzavírat manželství s rodáky těchto tří znamení zvěrokruhu. Přečtěte si více v tomto článku!

Buďme upřímní. Ne každý sní o svatbě. A to je v pořádku! Každý máme jiné přání, potřeby a zájmy. Někteří lidé se soustředí na svou kariéru, cestování a jednoduše nevidí praktickou potřebu formalizovat svůj vztah.

Může oddací list změnit city mezi dvěma milenci? V každém případě se do něj nepouštějte zejména s těmito třemi astrologickými znameními. V následujících řádcích vám přinášíme důvody, proč!

Astro: Kozoroh a jeho skvělý temperament!

Ve světě astrologie je možné vysvětlit, proč jsou některá znamení zvěrokruhu více nakloněna manželství, zatímco jiná o této možnosti ani neuvažují. Podle odhalení odborníků propůjčuje každé znamení člověku určité povahové rysy, díky nimž se více či méně věnuje svým povinnostem.

Ačkoli astro má své skeptiky, znamení zvěrokruhu může člověku poskytnout náhled na jeho osobnost a sklony. Chcete vědět, zda je váš milenec připraven se oženit? Pokud se narodil ve znamení Kozoroha, sňatek by byl jistě velmi špatným rozhodnutím. Tito představitelé jsou nezávislí a svobodomyslní lidé.

Kozorozi tak mohou být příliš nezávislí a výstřední. Zemský živel z nich dělá vynikající flirtující lidi. Pokud však jde o tradiční manželství, mohou být nervózní. A skutečně budou dokonce hledat způsoby, jak utéct. Pokud však tito domorodci najdou toho správného partnera, může začít trvalý milostný příběh. Vše je tedy o chemii a spojení!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Náramky ZeMě 🌙 (@naramkyzeme)

Na druhou stranu byste měli vědět, že Kozorozi mají tendenci velmi rychle měnit své názory. Ale co víc, astrologové dokonce říkají, že jsou v neustálém hledání. Pro Kozorohy je v podstatě obtížné soustředit se na jednu věc. Chtějí objevovat mnoho věcí a pouštět se do nových dobrodružství. Manželství se jim může zdát jako nudná událost.

Ztracená nezávislost Vodnáře!

Podle astroložky se zástupci koňského znamení Vodnáře rádi nechávají následovat. Líbí se jim představa, že jejich láska je předmětem touhy. Až na to, že musíte být velmi opatrní, když hodláte tomuto vzdušnému znamení vyznat lásku. Než někomu dají své srdce, ptají se sami sebe, zda si daná osoba jejich závazek zaslouží.

Za zmínku také stojí, že Vodnáři milují samotu stejně jako společnost. Ve skutečnosti jsou to radostní milovníci svobody s tvrdohlavou povahou. Právě to je podle astroložky odlišuje od ostatních znamení zvěrokruhu. Vodnáři se bojí odhalit své slabosti, být odmítnuti a přijmout odpovědnost. Proto se často vyhýbají dlouhodobým vztahům.

Pokud se však vašemu partnerovi podaří získat Vodnářovu důvěru, získá nejvěrnějšího životního partnera podle astro. Skutečný malý poklad, který si vás bude vážit více než své vlastní osoby. Navíc ani nebudete věnovat pozornost jejich tvrdohlavému chování. Vášniví domorodci vám mohou způsobit i záchvat žárlivosti. Jinými slovy, rádi si dělají, co chtějí a kdy chtějí.

Mimochodem, s Berany byste si nikdy neměli hrát nebo jim přát něco zlého. Pokud se někdo snaží toto znamení ovládat a ukládat mu povinnosti, může podle astroložky utéct. Na druhou stranu, pokud je partner podpoří, budou se vztahu věnovat naplno. Beran v podstatě jednoduše chce, aby mu byla věnována pozornost a úcta, kterou si zaslouží. To je vše, co požaduje, a nemyslí si, že by to bylo příliš mnoho!

Astro: Štír a jeho manipulativní povaha!

Uzavřít sňatek s příslušníkem horoskopického znamení Štíra je obrovské riziko. Ze všech astro znamení je právě toto známé tím, že je až příliš přehnané a agresivní. Ale to není všechno! Toto vodní znamení má sklon manipulovat svým partnerem. Do vztahu vstupují z vlastního zájmu a jen velmi zřídka se zamilují.


Na druhou stranu Štíři rádi prosazují svou dominanci. Jsou velmi toxičtí, mohou být i majetničtí. Osobnostní rys, který není kompatibilní s některými znameními zvěrokruhu, zejména s Blíženci. Vztah, který nikdy nemůže fungovat, ať se ten druhý snaží sebevíc. Principy těchto dvou astrologických znamení jsou zcela protichůdné.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.