Vítejte » HOROSKOP » Horoskop 2023: Tato tři astrologická znamení budou v nadcházejících dnech nejšťastnější!

Horoskop 2023: Tato tři astrologická znamení budou v nadcházejících dnech nejšťastnější!

Měsíc květen 2023 slibuje některým znamením horoskopu krásná překvapení. Tři astrologická znamení totiž během tohoto měsíce zažijí šťastné období.

V polovině května 2023 stoupá rtuť, svítí slunce a zpívají ptáci. A s nimi přicházejí i pozitivní astrologické zprávy. Od 15. května 2023 budou moci některá znamení zvěrokruhu dosáhnout pokroku v několika oblastech svého života. Budou se pohybovat vpřed s důvěrou.

Tři šťastná znamení zvěrokruhu na konci května 2023

Tři znamení zvěrokruhu, která jsou pod vlivem živlů Oheň, Voda a Země, budou až do konce května těžit z přízně planet. Zůstaňte naladěni, dobré věci se blíží…

Beran: Nové začátky a úspěchy

Není překvapením, že Beran je prvním šťastným znamením tohoto období. Od začátku měsíce si toto ohnivé znamení udržuje stálé pracovní tempo. Toto tempo bude pokračovat i v druhé polovině května, kdy se mu naskytnou skvělé příležitosti! Průchod Jupitera tímto znamením bude přát profesním úspěchům.

Probíhající projekty mohou být znovu zahájeny podle plánu. Druhá polovina měsíce přináší planetární energie příznivé pro finanční a profesní nezávislost. Beran bude mít veškerý prostor k realizaci svých projektů.

Díky své vytrvalosti se mu do konce měsíce podaří znásobit své zisky. Dají se očekávat výhody, prémie a zvýšení platu.

Panna: Zvýšený příjem a rovnováha

Na konci května 2023 bude mít Panna v ruce všechny karty pro zvýšení svých příjmů a zdvojnásobení obratu. Planety jim nabízejí možnost využít zlaté příležitosti v práci. Toto zemské znamení se bude moci spolehnout na dobré rady vlivné osoby, aby dosáhlo požadovaných výsledků.

Bude však muset zůstat flexibilní, aby se vyhnul jakýmkoli konfliktním situacím, které by mu bránily v úspěchu. Novoluní přinese rychlé a nečekané změny. Aby byly prospěšné, budou muset Panny zhodnotit své zisky a stanovit si nové cíle.

Využije této příležitosti k novému pohledu na svou milostnou budoucnost. Pro toto znamení zvěrokruhu se štěstí stane volbou! Bude přikládat větší význam drobným pozornostem svého partnera, které mu přinesou útěchu a ujištění.

Štír: Soustředění na sebe a nové zážitky

Konečně, Štíři! I toto vodní znamení patří v druhé polovině května 2023 k vítězům. Především se tento rodák zvěrokruhu bude moci soustředit sám na sebe… I když to bude znamenat, že se bude muset stáhnout do pozadí.

Učiní důležitý krok ve svém milostném životě a získá právo na odpočinek. Jeho touha po objevování by ho také mohla vést k tomu, že bude sám nebo v doprovodu zkoušet nové zážitky. Výlet by mu také mohl udělat dobře. V profesní oblasti vytváří Jupiter v Beranu příznivé klima pro rozvoj kariéry.

Díky jeho výkonům mu bude gratulovat jeho profesní okolí. Před koncem května 2023 bude Štír schopen přehodnotit některá rozhodnutí a bude moci převzít větší odpovědnost. Díky tomu bude schopen vybudovat solidní projekty na dlouhou dobu. Pro Štíry je to příležitost, jak podpořit svou kariéru a inspirovat se k novým začátkům. Bude to také příležitost k novému vyjednání úspěšných dohod, které budou mít pozitivní dopad na jeho rozpočtovou bilanci.

Slibný horoskop na rok 2023

Závěrem horoskop na rok 2023 ohlašuje krásné období pro Berany, Panny a Štíry. Díky podpoře planet se tato znamení zvěrokruhu mohou těšit na konec května 2023 bohatý na příležitosti a úspěchy.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.