Vítejte » HOROSKOP » Horoskop na duben 2023: Zde jsou dvě nejšťastnější astrologická znamení měsíce

Horoskop na duben 2023: Zde jsou dvě nejšťastnější astrologická znamení měsíce

Velikonoce a návrat krásných dnů. V dubnu 2023 připravily planety pro některá astrologická znamení příjemná překvapení. Zjistěte, která to jsou.

„Každý den má svůj trest,“ zpíval Nessbeal. Astrologie říká, že každý měsíc má svůj vlastní soubor energií. Na obloze má vše tendenci se velmi rychle měnit. Proto s vámi rádi píšeme a sdílíme náš týdenní žebříček nejšťastnějších astrologických znamení. Jestliže však březen byl sledem intenzivních pohybů, v dubnu by se vše mělo vrátit do normálu. Je to čas spíše pro odpočinek a potěšení než pro válku. Kukačka, příchod Pluta do Vodnáře poprvé od dob Francouzské revoluce… Uprostřed období Berana panuje slavnostní nálada. Následující dny přinesou potřebu transformace a touhu po iniciativě. Nápady proudí, konají se schůzky. Věci se ubírají správným směrem pro každé astrologické znamení. Zároveň nás hvězdy vybízejí, abychom si udělali čas na drobné radosti života. Brzy se Slunce objeví ve znamení Býka, aby nám připomnělo, jak dobře se žije, když jsme dobře obklopeni.

Opakujeme: v dubnu nám nad hlavami vane vítr svobody. Jediným stínem na obrázku, který je třeba tento měsíc zaznamenat, je oslnivý návrat retrográdního Merkura. Kosmická výzva k pořádku, kterou organizuje planeta komunikace a intelektu a která nás bude žádat, abychom se trochu šetřili a byli opatrnější. Zatímco hvězdy budou působit dojmem, že se otáčejí proti proudu, že se na obloze vracejí zpět a že se pohybují vpřed zpomaleně, svět je bude následovat. Na Zemi bychom měli očekávat, že budeme vystaveni výzvám. Merkur nás chce upozornit na naše úspěchy a hodnoty. Pokud se taková mezera může zdát intenzivní nebo obtížně prožitá, ve skutečnosti tomu tak není. Retrográdní Merkur má jediný cíl: přimět nás k vývoji. Vše je otázkou organizace. Alespoň to je lekce, kterou si tato dvě astrologická znamení zřejmě osvojila. Duben pro ně bude jako kousek štěstí završený kouskem kýče. Zde jsou hlavní šťastná znamení pro duben 2023.

Horoskop: Duben 2023 slibuje pro toto znamení zvěrokruhu obzvlášť kreativní měsíc.

Zaměřte se na Berana. V dubnu má nejen narozeniny, ale je to pro něj také čas, kdy se může vrhnout do dobrodružství. Všechno nové je krásné. Beran má vnitřní sílu a mimořádnou motivaci. Povzbuzováni Jupiterem, planetou štěstí, se pouštějí do jednání a odvážných projektů s jistotou a sebevědomím potřebným k získání toho, po čem touží. Nevyčerpatelný Beran v sobě spojuje šarm a auru, která dokáže přesvědčit. Jeho kariéra by pak mohla nabrat zajímavý směr. Je na všech frontách, ukazuje se jako nepostradatelný a dokáže dát vyniknout svým kvalitám. S takovou kombinací má velkou šanci, že se k němu dostaví úspěch, pokud se dokáže soustředit a nerozptylovat se.

V jeho srdci a v soukromém životě je to uvolnění a svoboda, které mu pomohou užívat si všech radostí. Příchod jara a návrat pěkného počasí v něm probudí touhu nechat se unášet a poletovat. Otevře se druhým, půjde ven, bude se bavit a flirtovat. To je ideální pro sbližování srdcí nebo pro navazování krásných setkání. Navíc se mohou znovu vynořit lidé z jeho minulosti, kteří mu podají pomocnou ruku nebo mu pomohou upevnit jeho úspěchy. Bez ohledu na to, v jaké oblasti života se chce angažovat, má Beran v ruce všechny karty k tomu, aby se mu podařilo odstartovat. A ještě něco navíc: tento měsíc opět proběhne novoluní v jeho znamení. To je příležitost udělat čistku v minulosti a oficiálně tak obnovit své působení, stoupat po žebříčku nebo se klidněji posunout vpřed vstříc zářivé budoucnosti.

Horoskop: Zde je nejoblíbenější astrologické znamení pro duben 2023.

Srdce vzhůru. Pokud má Býk rád svůj klid a pohodu, může tento měsíc umlčet všechny předsudky, které o něm existují. Promění se ve společenského motýla, aby se mu podařilo otevřít dveře, které dosud zůstávaly zavřené. Začne to tím, že bude chtít přemýšlet nestandardně tím, že bude trochu originálnější. Býk najde dokonalou rovnováhu mezi novostí a potřebou času pro sebe, která mu umožní hladce zdokonalit svou strategii. Díky tomu si uvědomí svou vlastní hodnotu a kvality a položí základy pro jistější budoucnost. S Venuší v Býku (láska) a Merkurem v Býku (komunikace) bude každý hledat radu u naší rohaté šelmy. V práci dokáže, jak nezastavitelný je jeho talent a intuice. Svěří se mu, že se ujme vedení projektu nebo předloží lákavý návrh. Může se dočkat finanční prémie nebo povýšení.

V soukromí Venuše v Býku až do 11. dubna posiluje smyslnost a šarm druhého znamení zvěrokruhu. Váš život bude podbarven sladkými a pozitivními vibracemi. Býci se rádi uvolní a užijí si něžné společné chvíle s rodinou nebo přáteli. Mohlo by pak dojít k překvapivým setkáním, která nutně nečekal. V druhé polovině měsíce by mohly vzít za své vaše projekty. Naštěstí je tu retrográdní Merkur, který mu pomůže udělat krok zpět a vzdálit se. Abyste našli správnou rovnováhu mezi svým profesním a soukromým životem, budete si to zkrátka muset dobře zorganizovat. Protože je však Býk králem pragmatismu, nebude mít s dokončením svého poslání žádné potíže. Je čas zkoušet, zkoušet a být otevřený všemu, co souvisí s novým. Uvidíme, zda se Býk odváží do toho jít.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.