Vítejte » Horoskop pro neděli 18. prosince 2022: Lidé s rakovinou jsou zapleteni, možná aniž by si to uvědomovali, do skutečné sítě falešných informací…

Horoskop pro neděli 18. prosince 2022: Lidé s rakovinou jsou zapleteni, možná aniž by si to uvědomovali, do skutečné sítě falešných informací…

Přečtěte si dnešní horoskop na neděli 18. prosince 2022 a zjistěte, jak se pro vás tento den bude vyvíjet.

Horoskop pro 18. prosince 2022. Přečtěte si dnešní horoskop pro své znamení. Najdete zde denní horoskopy s předpovědí pro lásku, peníze nebo zdraví. Zjistěte, co pro vás hvězdy připravily na dnešek.

Beran

Trochu se necháváte unést, aniž byste dosáhli nějakých výrazných výsledků, což je znamení, že by bylo lepší být ve svých slovech a činech vybíravější. Mnohé informace, které se k vám dostanou, mohou být částečně nebo zcela nepravdivé.

Taurus

Možná se necháváte oklamat obzvláště lákavými nápady, jak rychle vydělat peníze. Nejste v tom sami, ale možná se vás to dotkne nejvíce, až se probudíte do reality.

Gemini

Mnohé dojmy, které jste v poslední době nasbírali v domnění, že se vám budou někdy hodit, jsou zčásti nebo zcela mylné. Bylo by dobré, kdybyste těmto věcem věnovali pozornost.

Rakovina

Jste zapleteni, možná aniž byste si to uvědomovali, do skutečné sítě falešných informací, záměrných lží a podobně. Je na vás, abyste problém vyřešili, samozřejmě trpělivě a diplomaticky.

Leo

Může se stát, že se zbytečně zavážete kvůli obzvlášť lákavým nabídkám od přátel nebo příbuzných, které se zdají být příliš dobré na to, aby byly pravdivé.

Panna

Snažíte se napravit svou pošramocenou společenskou nebo profesní image, ale velmi záleží na tom, jak přesně to uděláte. Pokud použijete nesprávné metody, výsledky se budou značně lišit.

Bilance

Možná si namlouváte myšlenky, kterých se nemůžete nebo nechcete zbavit. Pokušení přichází v podstatě v podobě nebezpečných a klamných myšlenek.

Štír

Klamete sami sebe energií hodnou lepší věci. Důvodů je mnoho a jsou staré, a proto je těžší uniknout z vlastní pasti. Marně se snažíte vyhnout některým výdajům.

Střelec

Existuje mnoho nedorozumění, nahromaděných nedorozumění, která zatěžují rodinný život, a i když je vidíte, musíte vědět, že je nelze vyřešit ze dne na den.

Kozoroh

zde jsou možné komplikace v práci, ať už kvůli zdravotním problémům, nebo kvůli opožděným rozhodnutím či rozhodnutím, která vás zaskočí.

Vodnář

Milovaní vás potřebují, ale v té nejupřímnější verzi, ne v té, která je náchylná k sebeklamu. Hrozí nebezpečí, že budete utrácet příliš mnoho pro chvilkové potěšení.

Ryby

Můžete dojít k nesprávným závěrům jen proto, že z toho či onoho důvodu spěcháte. Ke každé rodinné záležitosti byste měli přistupovat s trpělivostí a péčí.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.