Vítejte » Horoskop pro pátek 30. prosince 2022: Beran se příliš a zbytečně trápí, protože neumí správně nasměrovat svou energii.

Horoskop pro pátek 30. prosince 2022: Beran se příliš a zbytečně trápí, protože neumí správně nasměrovat svou energii.

Horoskop pro 30. prosince 2022. Přečtěte si dnešní horoskop pro své znamení. Najdete zde denní horoskopy s předpovědí pro lásku, peníze nebo zdraví. Zjistěte, co pro vás hvězdy připravily na dnešek.

Beran

Jste příliš vzrušení, aniž byste dosáhli kýžených výsledků, protože svou energii nesměřujete správně. To je vhodná doba na zkrocení některých tužeb, o kterých jste také dlouho pochybovali.

Taurus

Možná jste unavení z toho, že jste jen mezi hlučnými nebo rozrušenými lidmi, a nemůžete dělat nic z toho, co jste si na dnešek naplánovali.

Gemini

Je důležité si co nejvíce vyčistit hlavu, abyste si nedělali iluze o plánech a přáních, které nelze splnit. Alespoň se nebudete plýtvat tolika směry.

Rakovina

Sentimentální sféra vytváří výzvy, na které nejste zvyklí a nevíte, jak se s nimi vypořádat. Než se pustíte do něčeho, čím si nejste jisti, uděláte dobře, když si dáte větší či menší přestávku.

Leo

Klid domova bude narušován častěji, než jste zvyklí, a tato období budou delší, než obvykle snášíte. Je dobré být na tyto epizody připraven, abyste udělali správnou věc.

Panna

Příliš mnoho starostí, příliš mnoho plánů, příliš mnoho přání, která se těžko plní. Je to obraz zbytečných duševních potíží, které vás odvádějí od toho, na čem záleží.

Váhy

Některá vaše přání jsou příliš intenzivní, podporujete je, protože za nimi stojí skutečné a naléhavé potřeby. Možná nepotřebujete intenzivní touhy, ale praktická a rychlá řešení.

Štír

Jste odhodláni překonat i svá vlastní očekávání v profesní a zejména finanční oblasti. Jde jen o to, že tato přání neberou v úvahu realitu, celý kontext, ve kterém pracujete.

Střelec

Je to poněkud smíšený den s tendencemi, které vás mohou zbytečně vyčerpávat, jako je nutkání dělat všechno rychle a dobře, i když nemáte motivaci ani energii.

Kozoroh

V mysli se vám mohou míchat věci, které se míchat nedají, leda s rizikem, že dojde ke zbytečným komplikacím. Například přátelské nebo rodinné vztahy a finanční záležitosti.

Vodnář

Můžete se trápit intenzivními myšlenkami a touhami spojenými s hmotnými statky, penězi a podobně. Jediným problémem je, jak je chcete získat.

Ryby

Je načase omezit své tendence říkat lidem ve svém nejbližším okolí, co mají a nemají dělat. Nebo to udělejte pouze na požádání.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.