Vítejte » Horoskop pro pondělí 26. prosince 2022: Štíři potřebují velkou dávku upřímnosti k sobě samým, aby se osvobodili.

Horoskop pro pondělí 26. prosince 2022: Štíři potřebují velkou dávku upřímnosti k sobě samým, aby se osvobodili.

Lisez l’horoscope du jour pour le lundi 26 décembre 2022 et voyez comment la journée se déroulera pour vous.

Horoskop pro 26. prosince 2022. Přečtěte si dnešní horoskop pro své znamení. Najdete zde denní horoskopy s předpovědí pro lásku, peníze nebo zdraví. Zjistěte, co pro vás hvězdy připravily na dnešek.

Beran

V mnoha situacích, které v poslední době zažíváte, můžete dělat ukvapené závěry a chyby, aniž byste si to uvědomovali. Ve skutečnosti se zbytečně vyčerpáte a nakonec se budete divit, proč jste tak unavení.

Taurus

Prožíváte jedno z nejdůležitějších období svého života, a proto je vhodné, abyste byli opatrnější a moudřejší ve všem, co děláte, od nejjednodušších až po nejsložitější věci.

Gemini

Tento den je výjimečný a vyzývá vás, abyste byli ve všem, co děláte, rozvážní a rozumní, abyste si udrželi vše, na čem jste v poslední době tvrdě pracovali. Je důležité si ujasnit, v jaké situaci se nacházíte.

Rakovina

Možná je více věcí, které se vám nelíbí a které nejste připraveni v dohledné době přijmout. Možná si ale říkáte, jestli vás tento přístup nezavedl do nějaké rutiny.

Leo

Pokud čekáte, že přijde někdo prozřetelný a opraví to, co je ve vaší existenci rozbité, budete čekat dlouho, dlouho. Každý problém je lepší řešit trpělivě, krok za krokem.

Panna

Večer můžete příliš bojovat se svými temnými myšlenkami, obavami a strachem. Rozptýlí se samy, ale byla by škoda s nimi mezitím ztrácet čas.

Váhy

V současné době jste klíčem ke svým vlastním problémům a bylo by dobré mít to na paměti, zejména když hledáte vysvětlení nejtěžších situací, kterým čelíte.

Štír

Potřebujete velkou dávku upřímnosti k sobě samým, abyste se mohli osvobodit z pasti vlastních falešných přesvědčení. A to vyžaduje odvahu.

Střelec

Jsi velmi dynamický, zvláště když sis uvědomil, že kužel stínu, ve kterém jsi byl nucen tak dlouho setrvávat, sám zmizel. Ale i tak musíte být opatrní ve všem, co děláte, abyste se zbytečně nevyčerpali.

Kozoroh

Máte úplně jinou náladu než před pár dny, aniž byste věděli proč. V tuto chvíli toho nepotřebujete příliš zjišťovat, ale mohli byste se připravovat na změnu priorit.

Vodnář

K posouzení vlastních existenciálních rozhodnutí, k odhalení jejich smyslu, případně k odhalení jejich logiky či její absence, potřebujete jasná morální východiska nejvyšší možné kvality.

Ryby

Nad vaším rodinným životem se vždy vznáší temný prvek, který vám brání radovat se z dobrých věcí nebo vidět nebezpečí taková, jaká jsou.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.