Vítejte » NOVINKY » Hra na rozdíly: Dokážete do 15 sekund najít 3 rozdíly mezi těmito dvěma ilustracemi? Výzva pro pozornější

Hra na rozdíly: Dokážete do 15 sekund najít 3 rozdíly mezi těmito dvěma ilustracemi? Výzva pro pozornější

Vyřešení této hádanky vyžaduje nejen vysoké IQ, ale také vynikající zrak.

Jednoduchý online test vám pomůže zlepšit koncentraci a zrakové schopnosti. Přesně to je případ hry, kterou vám dnes představíme. Připravte se na to, že zjistíte, jak jste chytří a jak rychlé jsou vaše oči. Přečtěte si pravidla hry.

Proč si udělat tento (vizuální) test IQ?

Test IQ se často kombinuje s vizuální výzvou. Cílem je zjistit, jak dobré máte oči a jak jste inteligentní. Tento typ her obecně přitahuje uživatele internetu, protože jsou obvykle přístupné velkému počtu lidí. Ve většině případů se 95 % z nich nepodaří vyřešit na první pokus, ale postupně se propracovávají k různým hádankám. Hledáte takovou výzvu?

Jak tento vizuální test provádíte?

Nejdříve si pozorně přečtěte název. Cílem je identifikovat 3 rozdíly, které jsou na snímku řidiče nákladního automobilu. Na nalezení rozdílů máte pouze 15 sekund. V tomto krátkém čase si vyzkoušíte svůj postřeh a rychlost svého mozku. Zůstaňte soustředění a mějte bystrý zrak. Je dokonce vhodné jít na klidné místo, abyste se vyhnuli rušivým vlivům, které by vás mohly vyrušit.

© Simpujcka

 

Najděte 3 rozdíly na obrázku řidiče kamionu

Oba snímky jsou zde prezentovány společně. To vám usnadní hledání, protože nebudete v pokušení hledat jinde. Naskenujte první neomylný obrázek a zapamatujte si rysy, barvy a zejména prvky zobrazené na obrázku, jako je nákladní automobil, řidič a jeho oblečení, všechny detaily se počítají. Na základě těchto údajů byste měli mít víceméně představu o rozdílech. Nezapomeňte, že na jejich identifikaci máte pouze 15 sekund.

Odpověď: 3 rozdíly na fotografii

Pokud jste byli během hry pozorní a soustředění, můžete projít s vyznamenáním. Ve hře šlo o to, abyste viděli detaily na obrázku. Rozdíly byly v délce okna kamionu, ve vousech řidiče kamionu a ve velikosti loga na jeho bundě. Pokud jste toto všechno identifikovali během 15 sekund, prošli jste testem zrakového IQ na výbornou! Pokud se vám to nepodařilo, zkuste to znovu s dalšími snímky IQ testu, abyste se zlepšili.

© Simpujcka

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.