Vítejte » NOVINKY » Hra s rozdíly: dokážete do 30 sekund najít 3 rozdíly mezi těmito 2 obrázky?

Hra s rozdíly: dokážete do 30 sekund najít 3 rozdíly mezi těmito 2 obrázky?

Chcete si vyzkoušet, zda jsou vaše zrakové schopnosti stále vynikající? Udělejte si tento test a zjistěte to!

Dnešní test je vizuální cvičení. Týká se zoubkové víly a zoubkové víly. Máme malý příběh, který o zoubcích zná jen málo lidí. Věděli jste, že komáři mají 47 zubů a šneci 25 zubů? Skutečnost, která není příliš známá a zdá se být pro malý hmyz bláznivá. V dnešním cvičení nebudete muset počítat počet zubů, ale rozdíly mezi dvěma obrázky, které vám předložíme.

Vyzkoušejte si své zrakové vnímání tím, že najdete rozdíly mezi těmito dvěma obrázky.

Tento úkol prověří vaši schopnost rozlišovat detaily. Věnujte čas tomu, abyste si pozorně prohlédli oba obrázky vedle sebe a našli všechny rozdíly, i ty nepatrné. Dávejte pozor a soustřeďte se, abyste tento test zvládli.

© Simpujcka

 

Než začnete hrát, nezapomeňte, že na nalezení 3 rozdílů máte 30 sekund, ne o jednu více. Přestože tyto obrázky mohou na první pohled vypadat stejně, rozdíly odhalí jen ty nejpozornější oči. Tento test je snadný a můžete jej provádět s rodinou a přáteli.

Chcete-li najít detaily, neváhejte si obrázek zvětšit nebo přiblížit, protože to usnadní hledání. Rozdíly mohou být skutečně malé a zvětšení je nutné. K nalezení chyb můžete také použít jakékoliv prostředky, které máte k dispozici, třeba i lupu. Nyní, když máte všechny tipy, spusťme časovač.

Rozdíly, které bylo třeba objevit

Tento test možná nebyl v časovém limitu tak jednoduchý, ale myslíme si, že jste ho zvládli. Pokud si myslíte, že jste našli všechny rozdíly, podívejte se na výsledky níže, abyste si to potvrdili. Pokud jste nebyli úspěšní, věnujte čas kontrole toho, co jste přehlédli. Nenechte se odradit, stát se to může každému.

Řešení

Některé rozdíly byly viditelné okamžitě, jiné byly nenápadnější. S bystrým okem je však lze snadno odhalit, zde je řešení na obrázcích:

© Simpujcka

 

Prvním detailem byly zuby. Podívejte se na ně zblízka: na druhém obrázku nejsou vidět.

Druhým detailem byla ruka, která na druhém obrázku není stejná. Detaily prstů byly vybledlé.

Nakonec na vás mohl vyskočit také ocas. Jeho barva není na druhém snímku stejná.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.