Vítejte » NOVINKY » Hra s rozdíly: Najdete 3 rozdíly mezi těmito dvěma obrázky za méně než 30 sekund?

Hra s rozdíly: Najdete 3 rozdíly mezi těmito dvěma obrázky za méně než 30 sekund?

Pozorní pozorovatelé si budou moci všimnout rozdílů mezi těmito dvěma snímky.

Vizuální testy obsahují pasti, které odhalí jen opravdoví géniové. Například v dnešní rozdílové hře se zdá, že mezi těmito dvěma obrázky není žádný rozdíl. Najít je vyžaduje oči dobrého pozorovatele, dokážete najít tři rozdíly?

Dokážete najít 3 rozdíly za méně než 30 sekund?

Testovací obrázek je obrázek páru. Hrdličky si právě koupily nový dům. Je to napínavý příběh, ale nenechte se rozptýlit krásným vyprávěním!

Místo toho se podívejte na dva obrázky umístěné vedle sebe. Na první pohled si mezi nimi nevšimnete žádného rozdílu. Nastavení jsou opravdu velmi podobná. Totéž platí pro lidi. Toto zdání je však klamné, protože tyto dva obrázky mají 3 body, které se od sebe liší. Je na vás, abyste je našli.

Buďte opatrní! Na jejich identifikaci máte pouze 30 sekund. Pro jistotu buďte metodičtí! Porovnejte postupně všechny prvky, které tvoří oba obrázky. Takto mezi nimi okamžitě zjistíte rozdíl!

Pokud se vám podaří najít všechny správné odpovědi ve stanoveném čase, máte dobrý postřeh. Určitě složíte mnohem těžší zkoušku, než je tato. Přesto vám níže přinášíme odpověď pro případ, že byste nemohli najít rozdíly.

© Simpujcka

 

Prošli jste tímto vizuálním testem?

Ano, to jste udělal! Blahopřejeme vám, protože máte oči vynikajícího pozorovatele! Nestyďte se však, pokud v testu neuspějete! Může se to stát každému, nejste jediný. Příště se snažte být pozornější!

© Simpujcka

Rozdíly byly v záclonách, barvě obalu knihy a nakonec v židli.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.