Vítejte » NOVINKY » Hra s rozdíly: Najdete 5 rozdílů mezi dvěma obrázky za méně než 60 sekund?

Hra s rozdíly: Najdete 5 rozdílů mezi dvěma obrázky za méně než 60 sekund?

Jste dost dobří na to, abyste našli rozdíly?

V této hře se děti baví, ale mezi oběma obrázky jsou určité rozdíly. Když už mluvíme o hrách, chtěli byste znát tajemství, jak pokaždé vyhrát ve hře Ši-fu-mi? Prozradíme vám je zdarma. Prvním tipem je pozorovat zvyky svého soupeře. Druhým tipem je vypozorovat soupeřovy vítězné a prohrané tahy. Hráč, který vyhrává, má tendenci opakovat tahy, díky kterým vyhrál, a naopak neopakuje tah, díky kterému prohrál. Nyní jste připraveni čelit svým soupeřům!

Najděte 5 rozdílů, které existují!

Vizuální rozdílové hry jsou na našich stránkách stále oblíbenější a hraje je stále více z vás. Je to normální, a to z dobrého důvodu. Kromě toho, že jsou skvělým způsobem zábavy, nabízejí také výhody pro vaše intelektuální schopnosti. Hry s rozdíly jsou také navrženy tak, aby byly výzvou pro vaše vizuální schopnosti a mohou vám pomoci zlepšit koncentraci.

Při neustálém hraní tohoto typu her si můžete všimnout, že vaše pozorovací schopnosti jsou lépe stimulovány a rychleji najdete rozdíly, odstíny nebo jiné věci na obrázku.

Navíc vás tyto hry mohou také rozptýlit, ať už uprostřed dne, večer nebo proč ne ráno. Dnešní test se řídí obvyklými pravidly, na nalezení 5 rozdílů máte 60 sekund.

© Simpujcka

 

Jak zjistit rozdíly?

Úkolem je najít rozdíly mezi oběma obrázky. Abyste je našli, musíte věnovat pozornost a zaměřit se na každý detail každého obrázku. Existuje několik způsobů, jak rozdíly najít, a to se může u jednotlivých hráčů lišit. Někteří raději procházejí oba obrázky najednou a soustředí se na oblasti obrázku, kde si myslí, že by mohl být rozdíl. Jiní dávají přednost přecházení z jednoho obrázku na druhý a porovnávají oba obrázky, aby našli rozdíly. Vítězem může být kterýkoli z nich, cílem je být nejrychlejší v jejich nalezení.

Jedním z tipů pro hledání rozdílů je zaměřit se na detaily, jako jsou barvy, tvary a velikosti. Můžete se také pokusit najít prvky, které na jednom obrázku na druhém chybí, nebo prvky, které již nejsou na stejném místě.

Řešení

Našli jste 5 rozdílů? Gratulujeme vám. Pokud ne, zde je řešení v obrázcích.

© Simpujcka

 

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.