Vítejte » NOVINKY » Iluzja wzrokowa: Czy potrafisz znaleźć na tym obrazku słowo COPA? 90% uczestników oblewa ten test!

Iluzja wzrokowa: Czy potrafisz znaleźć na tym obrazku słowo COPA? 90% uczestników oblewa ten test!

Abyste uspěli, budete muset využít své pozorovací schopnosti. Jste si jisti, že chcete pokračovat?

Je čas, abyste si na pár minut odpočinuli. Abychom vám pomohli, navrhujeme vám provést zábavný vizuální test. Cílem je, abyste si odpočinuli a rozumně využili čas. Soustřeďte se tedy a připravte se na zahájení testu.

Jaké jsou pokyny pro tento oční test?

Pro tento test budete potřebovat soustředění, dobré pozorovací schopnosti a ostrý zrak. Bude vám předložen obrázek, na kterém je několikrát napsáno slovo CAPA. Obrázek bude poměrně sytý a vy budete muset mezi všemi těmito slovy hledat narušitele, a to slovo „COPA“. Tento zrakový úkol je poměrně obtížný a zvládnou ho pouze lidé s velmi dobrým zrakem. Abyste uspěli, budete muset být velmi pečliví a spolehnout se na své zrakové schopnosti.

© Simpujcka

 

Jaký smysl má oční test?

Zrakové testy a výzvy, jako jsou tyto, jsou skvělou zábavou a velmi zábavné. Jsou skvělé pro odreagování na několik minut během dne. Zrakové testy jsou také užitečné pro posouzení několika aspektů zraku, například zrakové ostrosti, ale také pro testování zrakových dovedností. Kromě toho je lze využít jako cvičení pro zlepšení schopnosti soustředění a zdokonalení pozorovacích schopností. Na závěr je důležité zmínit, že díky internetu můžete zrakový test absolvovat kdekoli a kdykoli pomocí několika kliknutí.

Tím test končí. Podařilo se vám ho dokončit?

Nejprve bychom rádi poblahopřáli těm, kteří úkol úspěšně splnili a našli tak slovo COPA. Jste jistě velmi pečliví lidé. Za druhé je třeba poděkovat všem účastníkům.

A konečně těm z vás, kterým se nepodařilo najít místo, kde se slovo nachází, nezoufejte, pomůžeme vám ho najít. K tomu vás vyzýváme, abyste se znovu podívali na obrázek. Je pravda, že tento test je opravdu obtížný a že k nalezení vetřelce musíte být výborní pozorovatelé. S trochou trpělivosti a soustředění je však možné tuto výzvu překonat. Proto vás žádáme, abyste se soustředili na spodní část obrázku. Na třetím řádku odspodu najdete slovo COPA. Abychom vám pomohli, zde je řešení v obrázcích.

© Simpujcka

 

Pokud se vám tento test líbil, vyzýváme vás, abyste ho sdíleli na svých sociálních sítích, aby si ho mohli vyzkoušet i vaši přátelé.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.