Vítejte » NOVINKY » IQ test: 20 sekund je čas, který potřebuje génius k nalezení odpovědi na tuto hádanku.

IQ test: 20 sekund je čas, který potřebuje génius k nalezení odpovědi na tuto hádanku.

Logické testy a testy myšlení jsou již léta velmi oblíbené, zejména s rozvojem technologií. Lidé rádi řeší hádanky a rébusy.

Proto je dnešní test ideální pro zvídavé hlavy, které si chtějí vyzkoušet svůj mozek. Jedná se o hádanku, která spočívá v nalezení čtyřmístného kódu z obrázku, který má 5 špatných kombinací, ale dává nápovědu.

Tyto výzvy jsou na sociálních sítích velmi oblíbené a mohou prověřit vaši logiku a myšlení. Jste tedy připraveni přijmout výzvu a najít kód? Pojďme se do toho pustit!

© Simpujcka

 

Pravidla pro řešení výzvy

Abyste v této soutěži uspěli, musíte se soustředit a pečlivě pozorovat. Musíte najít správný čtyřmístný kód. Pravidla, která je třeba dodržet, jsou jednoduchá: za každou kombinací 4 číslic jsou umístěny barevné tečky.

Bílá tečka znamená, že jedna z číslic není přítomna, žlutá tečka znamená, že jedna z číslic je přítomna, ale není ve správném poli, a zelená tečka znamená, že jedna z číslic je přítomna ve správném poli. Tento úkol je poměrně obtížný, jak ukazuje posuvník obtížnosti na obrázku.

Musíte se podívat na tyto tečky a najít správnou kombinaci, abyste našli čtyřmístný kód. Abyste v této výzvě uspěli, musíte se soustředit a věnovat pozornost drobným detailům. Pomocí barevných teček za každou čtyřmístnou kombinací můžete najít správný kód a úspěšně dokončit úkol.

Ale buďte opatrní! Barevné tečky nejsou uspořádány v pořadí. Na nalezení kódu nebo dokončení výzvy máte pouze 20 sekund, proto buďte ostražití a věnujte pozornost pořadí teček.

Naše hádanka dne je tu proto, aby vás podrobila zkoušce a zlepšila vaši logickou mysl. Hádanku musíte vyřešit aktivním přemýšlením a nalezením správného kódu. Je důležité procvičovat si mozek a rozvíjet logické myšlení. Křížovky, sudoku a hádanky jsou k tomu ideální!

Ve skutečnosti pomáhají stimulovat vaši mysl a udržovat nebo dokonce zlepšovat vaši schopnost analýzy, soustředění a inteligenci. Pravidelným cvičením lze také zlepšit vaši schopnost řešit problémy a rozhodovat se.

Neexistuje lepší místo než naše hádanky, kde byste mohli tyto praktické zásady uplatnit! Vyzkoušejte tedy naši hádanku dne a otestujte svou logickou mysl!

Najděte kód výzvy a vyhrajte!

Nakonec vám odhalíme kód dne! Buďte trpěliví, neodcházejte, aniž byste ji znali! Řešení je uvedeno na obrázku níže. Čísla, která tvoří kód, jsou barevně zvýrazněna. Odpověď je 3041.

© Simpujcka

 

Dobrá práce pro ty, kteří našli odpověď za méně než 20 sekund! Oceňujeme vaši snahu a odhodlání vyřešit tento úkol.

Doufáme, že vás hraní našich her baví stejně jako nás jejich tvorba. Chceme, abyste vyzvali své přátele a rodinu a sdíleli tento článek na sociálních sítích. Každý den věnujeme spoustu času a úsilí tvorbě zábavných her, proto je prosím sdílejte a řekněte o nás ostatním.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.