Vítejte » IQ test: Dokážete na obrázku rozpoznat 5 rozdílů? Zvládne to jen ten, kdo je pečlivý

IQ test: Dokážete na obrázku rozpoznat 5 rozdílů? Zvládne to jen ten, kdo je pečlivý

Dans ce nouveau test de QI, retrouvez les éléments différenciant les deux images.

Myslíte si, že jste schopni najít 5 prvků, které odlišují dvě postavy na obrázku? Musíte mít dobré pozorovací a vizuální schopnosti. Ukažte nám, jak pečliví umíte být a jak ostrý máte zrak. Jediné, co musíte udělat, je projít tímto IQ testem.

Na jednom obrázku jsou vedle sebe umístěny dvě víceméně podobné postavy. Jsou to ilustrace mladých lidí na dlouhé cestě v dodávce. Za nimi jsou v pozadí zřetelně vidět kopce. Na první pohled vypadají stejně.

Simak berikut ini tes IQ untuk membuktikan ketelitian yang Anda miliki dengan cara menemukan perbedaan pada gambar.

Když se však podíváte blíže, zjistíte, že existují některé významné rozdíly. Vaším úkolem bude najít různé prvky, které je odlišují. Připadá vám to jako snadná výzva? Máte pravdu. Rádi bychom však test trochu ztížili, abychom mohli lépe posoudit úroveň vašeho IQ. Tento test musíte dokončit za maximálně 15 sekund. Máte pocit, že dokážete najít rozdíly v tak krátkém čase?

Naše tipy pro úspěšné absolvování tohoto IQ testu

Abychom zvýšili vaše šance na úspěch, poskytneme vám několik tipů. Před zahájením tohoto testu si dejte čas na shromáždění myšlenek. Musíte být v optimální kondici. Za tímto účelem se snažte izolovat a odejít od všech zdrojů rušení. Dbejte na to, abyste se od nich drželi dál, od hluku až po rozptylující prvky. To vám usnadní soustředění, jasnější a širší zorné pole a lepší vnímání detailů.

Projděte nebo neprojděte, zde jsou odpovědi na tento IQ test!

I přes naše tipy jste nenašli 5 rozdílů? To není problém. Znamená to jen, že musíte trochu cvičit. Dosažení optimální koncentrace vyžaduje cvik. Ne každý se může dostat do kondice okamžitě.

Letak perbedaan gambar.

Pokud ne, níže se dozvíte, jaké podrobnosti vám „unikly“. Podívejte se pozorně na chlapce vlevo. Na jednom obrázku má delší vousy. Pak se podívejte na čelní sklo dodávky Volkswagen. Zřetelně uvidíte, že ne všechny odrazy směřují stejným směrem. Podívejte se na střechu vozu. Chybí oranžový kufr. Na pravé straně vozu chybí zpětné zrcátko. V pravé části snímku je mírný rozdíl v perspektivě kopce.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.