Vítejte » IQ test: Dokážete najít 3 rozdíly mezi 2 obrázky? Inteligentní lidé je snadno rozpoznají.

IQ test: Dokážete najít 3 rozdíly mezi 2 obrázky? Inteligentní lidé je snadno rozpoznají.

Stejně jako ostatní testy IQ i tento vyžaduje pozornost a dobrý postřeh. Jedná se o vizuální úkol, ve kterém musíte porovnat dva obrázky a najít tři prvky, které je odlišují. Na první pohled to vypadá jednoduše. Nenechte se však zmást zdáním. K úspěchu potřebujete dobrý úsudek. Pokud si myslíte, že takovou vlastnost máte, podívejte se na obrázek v tomto testu IQ.

Přijměte výzvu, zjistěte, co dělat s tímto IQ testem

Na uvedeném obrázku máte dvě stejné ilustrace… nebo méně, které vypadají podobně. Na první pohled by se mohlo zdát, že se jedná o stejnou postavu: matku s malou dcerkou, která se dívá na žlutý školní autobus v dálce. Pravděpodobně tam stojí a čekají na příjezd vozidla a vítají někoho, kdo se chystá vystoupit z autobusu.

Při bližším zkoumání se však oba snímky vedle sebe zřetelně liší. Od sebe se liší zejména třemi znaky. V tomto testu IQ musíte tyto rozdíly najít. Musíte rychle a chytře porovnat obě ilustrace. K tomu se zhluboka nadechněte a uklidněte se. Snažte se soustředit, abyste snáze rozpoznali skryté prvky.

Nalezené rozdíly nebo ne, zde jsou odpovědi na IQ test

Podařilo se vám po nějaké době najít 3 požadované rozdíly? Pokud ano, gratulujeme vám. Pokud se vám však nepodařilo najít všechny, není to nic hrozného. Nebojte se, je to jen test rozptýlení. I když stimuluje vaše kognitivní schopnosti, stále je to rozptýlení, které zabíjí čas. Pokud však chcete zvládnout naše další výzvy a projít jimi na výbornou, zvažte trénink svého mozku. Máme pro vás připraveny další testy, které vám pomohou zlepšit zrak a soustředění.

Mezitím se určitě podívejte na řešení tohoto IQ testu. Budete moci zjistit, jaké detaily jste přehlédli.

Prvním rozdílem jsou dveře autobusu: na jednom z obrázků jsou menší. Druhý rozdíl je v matčině svetru. Na jednom obrázku si všimněte, že na okrajích oděvu je bílý pruh. Nakonec si pozorně prohlédněte keř vedle dívky. Linie nejsou na obou obrázcích stejné.

Líbil se vám tento test? Neváhejte se o něj podělit se svými přáteli.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.