Vítejte » IQ test: Dokážete najít chybějící číslo za méně než 30 sekund?

IQ test: Dokážete najít chybějící číslo za méně než 30 sekund?

Dnešní IQ test je poměrně složitý matematický úkol, který je pro mnoho uživatelů internetu neřešitelný. Myslíte si, že jste dost chytří na to, abyste ji přijali? Zkuste vyřešit tuto matematickou hádanku.

Kdo ví, jestli to určí, že jste génius! Pokud ne, bude to způsob, jak zlepšit svou matematickou logiku a inteligenci.

Vizuální test: „Jaké číslo v této číselné řadě chybí?

Tato matematická hádanka vypadá snadno, ale nenechte se zmást jako lidé, kteří tento IQ test podcenili. Chcete-li vyhrát, musíte se soustředit a věnovat tomuto vizuálnímu testu plnou pozornost.

Jste připraveni? Níže vidíte tabulku s 5 sloupci a 3 řádky. Každé políčko obsahuje určitou hodnotu, kromě jednoho políčka, kde musíte najít chybějící číslo. Na nalezení tohoto čísla máte 30 sekund.

© Simpujcka

 

Matematická hádanka: správná odpověď

Pokud jste dorazili sem, znamená to, že 30 sekund uplynulo a vy si chcete zkontrolovat svou odpověď.

Vyzýváme vás, abyste klikli na tlačítko „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.