Vítejte » NOVINKY » IQ test: Dokážete z této šipky udělat 2 šipky, které se pohybují pouze 4 sirkami? Dokažte to hned!

IQ test: Dokážete z této šipky udělat 2 šipky, které se pohybují pouze 4 sirkami? Dokažte to hned!

Vyřešte tento hlavolam se zápalkami pro zábavu a zároveň otestujte rychlost svého myšlení!

Zápasové výzvy jsou vždy velmi zábavné a zajímavé. Ta, kterou jsme pro vás dnes připravili, vyžaduje dobrý postřeh a maximální soustředění, abyste hádanku vyřešili během několika sekund.

Pokud jste dostatečně chytří a rychlí v analýze, nebudete mít problém najít řešení tohoto IQ testu rychle. Pokud ne, naši odborníci vám rádi poskytnou několik tipů pro vaše další pokusy!

Vizuální test: Kterou z těchto zápalek je třeba přesunout, abyste získali 2 šipky?

Jste připraveni? Pak objevte své mozkové cvičení dne! Na obrázku níže je zobrazena šipka sestavená z 8 zápalek. Cílem tohoto testu je přeměnit tuto šipku na dvě různé šipky.

Pravidlem je, že můžete přesunout pouze 4 zápalky. Pokud můžete, pokuste se tuto vizuální hádanku vyřešit co nejrychleji. Časový limit není stanoven, ale vždy si můžete svůj čas zaznamenat!

© Simpujcka

 

Teď je řada na vás!

IQ test: správná odpověď

Dokončili jste výzvu? Jak se vám dařilo? Pokud se vám nepodařilo z počáteční šipky vytvořit dvě malé šipky, v testu jste neuspěli!

Řešení tohoto typu hádanek byste měli pravděpodobně trénovat častěji, abyste si procvičili své neurony a kognitivní reflexy. Naši odborníci doporučují zvýšit inteligenci pomocí zábavných IQ testů na 20 minut denně.

Tímto způsobem se můžete efektivně připravit na další výzvy, kterým chcete čelit.

Myslíte si, že jste našli řešení této hádanky? Pak porovnejte svou odpověď na další stránce

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.