Vítejte » IQ test: GENIUS Challenge: Najděte 5 rozdílů na tomto obrázku z filmu „101 dalmatinů“.

IQ test: GENIUS Challenge: Najděte 5 rozdílů na tomto obrázku z filmu „101 dalmatinů“.

Máte rádi extrémní vizuální výzvy? Pokud je odpověď ano, zde je jeden, který přivedl tisíce lidí k šílenství. Musíte být trpěliví a rychlí při řešení: Vidíte všechny rozdíly ve filmu „101 dalmatinů“?

To je nejdůležitější otázka tohoto snímku a my ji nyní vyřešíme. Jste připraveni?

Jaké jsou rozdíly mezi filmem 101 dalmatinů?

A je to tady! Tuto mentální výzvu si vyzkoušely tisíce lidí, ale jen 2 % z nich „to zvládly“: musíte najít všechny rozdíly mezi dalmatiny, některé z nich na velmi malých místech: dokážete je všechny vidět? Na překonání rekordu máte dnes 8 sekund.

Jak se vám to podařilo? Pokud tato hra mysli předčila vaše očekávání, tady je nápověda: nad dalmatiny je několik rozdílů: všimli jste si jich? Můžeme vám říci, že jich je méně než 7.

Jsou mentální cvičení tak obtížná? Musí být, jinak by to nebyla skutečná VÝZVA. Musíte být rychlí, jen tak můžete vyniknout mezi více než 90 % lidí, kteří to zkusili a neuspěli.

Pojďme vyřešit záhadu!

Pokud jste chytří, brzy zjistíte všechny rozdíly. Nicméně zde prozradíme ROZDÍLY pro větší začátečníky: Existuje 5 rozdílů, necháme vám grafickou odpověď, abyste o tom nepochybovali.


Chcete provádět náročnější mentální cvičení? Pokud ano, navštivte stránky Libero.pe a pokračujte v tréninku a procvičování paměti pomocí dalších her.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.