Vítejte » IQ test: Jaká bolest hlavy! Během 15 sekund musíte najít 3 rozdíly na obrázku bratra a sestry.

IQ test: Jaká bolest hlavy! Během 15 sekund musíte najít 3 rozdíly na obrázku bratra a sestry.

Évaluez vos capacités intellectuelles et visuelles avec ce nouveau test de QI.

Máte čas na zabití? Věnujte je tomuto novému testu IQ. Stimuluje vaše intelektuální schopnosti a baví vás. Není to zdaleka tak obtížný úkol. Vyzkoušet si ji může každý, mladí i staří. Umožní vám to zjistit něco víc o vašem potenciálu a schopnostech. Myslíte si, že na to máte dost inteligence? Níže se dozvíte, co musíte udělat.

Účel testu IQ: co dělat

V této intelektuální soutěži budete muset porovnat dva víceméně stejné obrázky. Zobrazují mladého muže, který nese malé dítě na délku paže. Na první pohled vypadají podobně, ale jsou mezi nimi určité rozdíly. Když se pozorně podíváte, všimnete si některých detailů, které nejsou na obou obrázcích stejné. Pokud je chcete najít, musíte se soustředit a mít dobrý pozorovací talent. Je třeba najít celkem tři rozdíly. Možná se to nezdá, ale není tak snadné je najít. Navíc máte na vyplnění tohoto testu IQ pouze 15 sekund. Po uplynutí této doby jste selhali. Tak seberte rozum a odvažte se přijmout výzvu.

Tes IQ: Temukan tiga perbedaan pada gambar kakak dan adik ini dalam 15 detik untuk membuktikan Anda teliti.*

V čem se liší? Řešení testu IQ

Ačkoli jste měli oči otevřené, nenašli jste tři rozdíly mezi dvěma obrázky bratra a sestry? To není problém. Ne každý dokáže tento IQ test vyřešit na první pokus. Vyřešit tento inteligenční test vyžaduje pozornost, postřeh a pečlivost. V případě potřeby se snažte izolovat, abyste se optimálně soustředili. Odstraňte z okolí všechny zdroje hluku a rozptýlení. Díky tomu budete moci snáze využívat své kognitivní schopnosti.

Letak tiga perbedaan pada gambar kakak dan adik ini.

Zde jsou rozdíly, které jste měli najít. První je v ramenních popruzích na zádech velkého bratra, na pravé straně. Druhá nesrovnalost se týká šňůrky na kapuci velkého bratra. Na jednom ze snímků je kratší. Nakonec se pozorně podívejte na nohy mladší sestry. Nohy na pravé straně snímků mají výraznou orientaci.

Pokud jste test zvládli, gratulujeme vám a vyzýváme vás, abyste se o něj podělili s ostatními. Pokud patříte k těm, kteří neuspěli, trénujte a vyzkoušejte si další výzvy.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.