Vítejte » IQ test: Je to tak těžké, že rozdíl mezi těmito dvěma rodinnými fotografiemi pozná jen génius

IQ test: Je to tak těžké, že rozdíl mezi těmito dvěma rodinnými fotografiemi pozná jen génius

Tento test IQ je nepochybně tak obtížný, že ho zvládne jen několik privilegovaných. Nejenže je obtížné najít skryté rozdíly, ale čas určený na vyřešení úkolu je také velmi krátký. Pokud se vám podaří tento test dokončit, bude to důkazem vaší vysoké inteligence.

Jak složit test IQ

Jedná se o inteligenční test, který spočívá v porovnání dvou více či méně stejných obrázků a nalezení tří prvků, které je odlišují. V této soutěži musíte porovnat obrázky šťastné rodiny, která se baví v obývacím pokoji při hraní videohry. Muži v rodině se baví s ovladačem v ruce, zatímco ženy se baví sledováním hry.

V tomto testu IQ máte na zjištění rozdílů pouze 10 sekund. To je velmi krátká doba, která hru velmi ztěžuje. Pokud chcete uspět, musíte dávat pozor a především mít dostatečně bystré oko. Snažte se proto co nejvíce soustředit a vzdalte se od hlučného prostředí a rušivých vlivů, které by vás mohly zmást.

Jak se vám dařilo? Zjistěte odpovědi na tento IQ test

Našli jste 3 rozdíly? Gratulujeme. Pokud ne, nezoufejte. Jedná se především o malé vizuální cvičení, které vás zabaví. Chcete-li si příště dát co největší šanci, nezapomeňte si procvičit mysl. Máme pro vás řadu dalších testů inteligence, které vám pomohou zlepšit ostrost zraku a zlepšit úroveň soustředění.

Přinášíme vám odpovědi na tento IQ test, abyste věděli, co vám uniklo.

Prvním rozdílem jsou bílé pruhy na otcově svetru. Druhý rozdíl je v ruce dívky stojící za pohovkou. Na jednom obrázku jsou vidět její prsty, zatímco na druhém chybí. Poslední rozdíl je v chlapcových nohách. Na jednom snímku je jeho pata výraznější než na druhém.

Líbil se vám tento IQ test? Pokud ano, podělte se o něj se svými přáteli a rodinou. Bude to dobrá příležitost, jak se dobře pobavit a vyzvat je.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.