Vítejte » IQ test: Jen ti nejchytřejší dokážou rozpoznat rozdíly u tohoto dítěte, které si hraje se svým psem!

IQ test: Jen ti nejchytřejší dokážou rozpoznat rozdíly u tohoto dítěte, které si hraje se svým psem!

Myslíte si, že jste chytrý a šikovný člověk? Dnes vám nabízíme skvělou příležitost prokázat své schopnosti pomocí tohoto IQ testu. Jedná se o vizuální hru, což už pravděpodobně víte. Tato hra s rozdíly vás bude bavit a pomůže vám ukázat vaše vizuální a mentální schopnosti. Chcete-li se ještě více pobavit, můžete se do této výzvy pustit s přáteli a rodinou. Kdo má nejlepší čas, bude nejchytřejší. Myslíte si, že máte na to, abyste vyhráli? Dokažte to!

IQ test: „Jaké rozdíly se skrývají na obrázcích?“

Mnoho lidí si myslí, že rozdílové hry jsou určeny pouze pro děti a že pro dospělé nejsou výzvou. Vizuální test, který jsme pro vás dnes připravili, však zdaleka není jednoduchý. Abyste v tomto testu IQ obstáli, musíte být dobrým pozorovatelem a být velmi vnímaví. Zvítězí jen ti nejchytřejší. Buďte připraveni dát do toho všechno!

Na obrázku níže najdete dva obrázky malého chlapce, který si hraje se svým psem v parku. Pozorně si je prohlédněte, všímejte si každého detailu a zjistěte, v čem se liší. Celkem musíte najít 3 chyby. Na jejich nalezení máte 10 sekund! Buďte opatrní, nesmíte podvádět tím, že někoho požádáte o pomoc!

IQ test: odpověď na vizuální výzvu

Deset vteřin vypršelo! Je čas zjistit, zda jste opravdu chytrý člověk! Našli jste 3 rozdíly? Pokud ano, ale nejste si jisti, poradíme vám správné odpovědi!

Řešení: Tři chyby, které jste museli najít, jsou :

  • tvar dřevěné lavičky v parku;
  • bílá barva na zadní noze psa;
  • tvar pravé spony na ramenním popruhu chlapce.

Pokud jste uvedli všechny správné odpovědi, dobře jste udělali, test jste zvládli! Jste opravdu inteligentní člověk s bystrým pozorovacím smyslem a soustředěním! Pokud vás však porazil čas a nepodařilo se vám najít všechny rozdíly, nebuďte zklamaní. Naopak by vás měla povzbudit ke zlepšení vašich dovedností. S praxí budete umět rychle a bez problémů rozpoznat detaily v rozdílových hrách!

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.