Vítejte » IQ test: Jsou mezi těmito dvěma obrázky 3 rozdíly? Pokud je najdete do 30 sekund, dokážete, že jste chytří.

IQ test: Jsou mezi těmito dvěma obrázky 3 rozdíly? Pokud je najdete do 30 sekund, dokážete, že jste chytří.

Testy IQ jsou navrženy tak, aby vám pomohly zvýšit inteligenci. Tím, že se seznámíte s podobnými hádankami, zlepšíte svou schopnost pozorování. Pokud chcete trénovat mozek, je to pro vás ta správná aktivita. Co přesně byste ale měli udělat?

Průvodce testem IQ

Testy IQ měří, jak jste chytří, a pomáhají zlepšit vaše pozorovací schopnosti. A konečně, jsou tu proto, aby vás bavily. Uvolněte se a berte tyto testy jako konstruktivní hru. Na této ilustraci vidíte obrázek holčičky, která dostává dárky. Stále můžete vidět doručovatele, který dárky převáží v dodávce.

Krabice, kterou dívka obdržela, obsahuje několik hraček, konkrétně kraby, melouny a ryby. Tyto dva obrázky se zdají být naprosto identické. Existuje však mezi nimi několik rozdílů. Dokázali byste najít tyto tři rozdíly?

Na vyřešení této hádanky máte pouze 30 sekund.

Podařilo se vám najít tři rozdíly?

Nemáte dost času na nalezení 3 rozdílů? Dáváme vám druhou šanci, ale tentokrát máte na jejich nalezení pouze 10 sekund. Využijte toho a vyřešte hádanku jednou provždy. V případě, že se vám i přes druhý pokus nepodařilo test zvládnout, můžete si níže zkontrolovat správné odpovědi.

Test IQ Odpovědi

Tři rozdíly na tomto obrázku byly přímo před vámi. Pokud jste si jich nevšimli, byli jste trochu rozptýleni něčím jiným. Pokud ne, zakroužkovali jsme tyto rozdíly červeně, abychom vám je usnadnili.

První rozdíl byl v dodávce. Druhým rozdílem byly hračky v krabici. Poslední rozdíl se týkal tvaru dívčiny ruky. Pokud se vám tento test líbil, můžete si na našich stránkách vyzkoušet další testy. Bylo by zábavnější pozvat si kamaráda nebo příbuzného, aby s vámi tento IQ test provedl.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.