Vítejte » NOVINKY » IQ test: Jste génius, pokud najdete třímístný kód za méně než 30 sekund!

IQ test: Jste génius, pokud najdete třímístný kód za méně než 30 sekund!

Velmi oblíbené jsou testy logiky a myšlení. Staly se oblíbeným způsobem zábavy a stimulace mozku. Hádanky a úkoly jsou oblíbené zejména na sociálních sítích, kde je sdílejí jejich sledující, aby se pobavili a pobavili.

Dnes pro vás máme logický test! Jeho cílem je najít třímístný kód pomocí analýzy obrázku níže. Je zde 5 špatných kombinací, které vám však mohou poskytnout vodítka, která vám pomohou kód najít. Vaším úkolem je najít správný kód! Tak co, jste připraveni na tuto výzvu? Jdeme na to!

© Simpujcka

 

Pravidla, která je třeba dodržet při řešení výzvy

Úkol je obtížný a vyžaduje dobrou koncentraci a postřeh. Musíte najít správný třímístný kód, který je znázorněn barevnými tečkami. Po každé kombinaci 3 čísel najdete bílou, žlutou a zelenou tečku.

  • Bílá tečka znamená, že jedno z čísel není přítomno.
  • žlutá tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno, ale není ve správném poli.
  • zelená tečka znamená, že jedno z čísel je ve správném poli.

Chcete-li vyřešit tento úkol, musíte se pozorně podívat na barevné tečky za každou trojmístnou kombinací a vyplnit políčka správnými kódy, abyste našli řešení. K vyřešení hádanky vám pomůže také posuvník obtížnosti na obrázku.

Vezměte prosím na vědomí! Barevné tečky nejsou umístěny v pořadí. Na nalezení kódu nebo splnění úkolu máte pouze 30 sekund. Je nezbytné, abyste sledovali umístění teček a umísťovali je přesně, jinak můžete selhat.

K nalezení správného kódu v hádance dne je nezbytné stimulovat svou logickou mysl a schopnost řešit problémy. Kromě zábavy vám tato hra pomůže rozvíjet a udržovat dobré duševní zdraví.

Kognitivní trénink může zlepšit vaši schopnost řešit problémy, lépe se rozhodovat a efektivněji se soustředit. Zlepšíte si také paměť, kognitivní flexibilitu a schopnost učit se.

Tyto dovednosti jsou nezbytné pro úspěšný a spokojený život. Proč si tedy nezahrát dnešní hádanku a nezapracovat na své logické mysli?

Zveme vás, abyste klikli na tlačítko „Další“ níže a zjistili řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.