Vítejte » IQ test: Jste si jistí, že jste důkladní? Pokuste se najít 3 rozdíly mezi těmito bojujícími dětmi.

IQ test: Jste si jistí, že jste důkladní? Pokuste se najít 3 rozdíly mezi těmito bojujícími dětmi.

Myslíte si, že jste dobrý pozorovatel? Zjistíte to pomocí tohoto IQ testu. Zhodnotíte svou vlastní úroveň inteligence. Stačí se pozorně podívat a říct nám, čím se tyto dva obrázky liší. Pokud se na tuto výzvu cítíte, přečtěte si následující pokyny.

Pokyny k testu

Než se pustíte do tohoto testu, nezapomeňte, že ho děláte pro zábavu. Proto se uvolněte a nechte mozek v klidu pracovat. Zde jsou pokyny a pravidla hry. Na následujících dvou obrázcích vidíte dva malé chlapce, jak se perou. Uprostřed je dospělý, který se je snaží oddělit. Zdá se však, že obě děti se nemohou uklidnit a dospělý má stále větší problém je od sebe oddělit.

Na první pohled jsou obě nastavení skutečně totožná a nelze v nich najít žádnou odlišnost. Tyto dva snímky však mají několik bodů, které je odlišují. Na těchto dvou obrázcích jsou tři různé aspekty. Vaším úkolem je rychle je najít. Ale buďte opatrní! Čas běží. Na dokončení testu máte pouze 20 sekund. Zaměřte se tedy na obrázek níže.

Odpovědi na testy

Našli jste 3 rozdíly? Gratulujeme! Pokud jste je nedokázali identifikovat, poskytneme vám řešení hádanek, aniž byste museli čekat.

První rozdíl je u dospělých. Podívejte se na počet potů snížený na jeden v porovnání s prvním obrázkem. Druhý rozdíl se týká malého chlapce. Na prvním obrázku skřípe zuby, zatímco na druhém křičí a doširoka otevírá ústa. Posledním rozdílem je znamení větru na vrcholu chlapce. Tato značka je větší než ta na prvním obrázku. Zaujal vás tento test IQ? Pokud se vám test líbil, nenechte si ujít další testy, které zveřejníme na našich webových stránkách. Kromě toho si můžete procvičit mozek při řešení hádanek.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.