Vítejte » IQ test: K vyřešení tohoto výpočtu použijte svou inteligenci. Můžete přesunout pouze 2 zápalky.

IQ test: K vyřešení tohoto výpočtu použijte svou inteligenci. Můžete přesunout pouze 2 zápalky.

Pokud jste si mysleli, že už jste viděli všechny možné výzvy, následující vizuální hádanka vám vyrazí dech. V tomto úkolu stačí přesunout pouze 2 zápalky, abyste opravili matematickou rovnici zobrazenou na obrázku. A máte na to jen 10 sekund.

Mnoho uživatelů se domnívá, že tato lhůta je příliš krátkáale víme, že pokud budete dávat dostatečný pozor, budete schopni zjistit, které zápalky je třeba přesunout, abyste opravili rovnici zobrazenou na obrázku vizuální hádanky. Pokud si myslíte, že jste připraveni, nabízíme vám následující obrázek.

Pokud ani po několika neúspěšných pokusech nemůžete najít správnou odpověď na tuto výzvu, nezoufejte. Zde vám krok za krokem vysvětlíme kroky, které musíte udělat, abyste správně vyřešili matematickou rovnici. Dávejte pozor.


Zde vám krok za krokem ukážeme tahy, které musíte udělat, abyste vizuální rovnici skládačky opravili.

Zde je operace hned po přesunu 2 zápalek

Co je to vizuální hádanka?

Jedná se o zábavu nebo hru, která spočívá v nalezení řešení hádanky nebo odhalení skrytého významu věty výhradně intuicí a uvažováním, nikoliv na základě určitých znalostí. Rozdíl mezi hádankami a rébusy spočívá v tom, že hádanky kladou hádanku formou rýmu a jsou obvykle určeny dětem.

Stejně jako všechny logické hry musí mít i logická hádanka matematický nebo logický základ. Velmi časté jsou však hádanky, které po vyřešení odhalí více či méně humorný charakter.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.