Vítejte » IQ test: Kde je PINK? Pokud ji v této soutěži najdete, nazveme vás „GENIE“.

IQ test: Kde je PINK? Pokud ji v této soutěži najdete, nazveme vás „GENIE“.

Ty nejzáhadnější vizuální výzvy jsou často výzvou pro vaši trpělivost a rychlost na internetu. Některé z těchto her jsou „opravdu“ těžké: zvládnete zejména tuto? Níže jsou uvedeny pokyny a doufáme, že je vyřešíte jako „GENIUS“.

Jsou mentální výzvy proti času? Ano, je to jediný způsob, jak prokázat svou velkou rychlost. Věděli jste, že tento úkol vyřešilo méně než 5 % respondentů? Proto vás žádáme, abyste se plně soustředili, takže jdeme na to!

Kde je skrytá RŮŽOVÁ?

Je čas zazářit! Toto mentální cvičení je jako málokteré jiné, protože po vás chceme, abyste našli JEDNU RŮŽIČKU; máte na to jen pár sekund, pouhých 6 sekund na překonání dnešního rekordu! Pokusme se najít květinu v tomto shromáždění dívek:

Našli jste PINK? Pokud ji stále nemůžete najít, pravděpodobně vás tato mentální výzva poráží. Vezměte si tuto nápovědu: žádáme vás, abyste se podívali na obrysy a linie, možná na růži, která je zaměněna za něco jiného.

Pojďme najít květinu!

Čas vypršel! Nyní vám gratulujeme, pokud se vám to podařilo, ale zároveň vám necháváme odpověď na tuto internetovou TOP výzvu: Stačilo se podívat na KVĚTINU na hlavě ženy afrického původu: Vidíte tu květinu v jejích vlasech? Našli jsme ho!

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.