Vítejte » IQ test: Kolik čtverců vidíte v této skládačce?

IQ test: Kolik čtverců vidíte v této skládačce?

Nabízíme vám tento IQ test, který vyhodnotí vaše pozorovací schopnosti a inteligenční kvocient.

Hlavolamy přispívají k vaší pohodě a zároveň udržují váš mozek v kondici. Řešení úkolů nebo hlavolamů rozvíjí vaši mozkovou kapacitu a paměť.

Dnešní test je zábavný a užitečný pro stimulaci vašeho mozku.

Přehled testu IQ

Tento IQ test vám pomůže udržet si bystrý mozek tím, že procvičí vaši mysl. Je vzrušující a zábavná, pomáhá vám vypnout při řešení hádanky. Můžete se tak zbavit stresu a starostí každodenního života.

Dnešní úkol prověří váš postřeh, logickou dedukci a schopnost řešit hádanky. Možná si myslíte, že tento typ cvičení je pro mysl únavný. Naopak, je to rozcvička pro nejdůležitější sval: mozek.

Na obrázku vidíte zápalky uspořádané do čtverce. Vaším úkolem je najít přesný počet čtverců na obrázku. Můžete si vzít tolik času, kolik chcete, protože časový limit není stanoven.

© Simpujcka

 

Malý tip, který vám pomůže

Řešení této hádanky vyžaduje maximální soustředění. Musíte také používat svůj zrak a smysl pro logiku. Řešení této hádanky se zdá být na první pohled snadné.

Dejte si však pozor, protože to není tak jednoduché, jak to vypadá.

Dejte si na čas a pečlivě čtverečky spočítejte. Podívejte se na čtverečky, které na vás vyskočí, na několik vteřin odvraťte zrak a pak se na obrázek podívejte znovu. Díky tomu se vám informace, které jste na začátku přehlédli, stanou zřejmými.

Toto cvičení vyžaduje hodně trpělivosti, pozorování a pozornosti. Nenechte se rušit ruchem venku a izolujte se na klidném místě.

Řešení naleznete kliknutím na tlačítko „Další“ níže.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.