Vítejte » IQ test: Kolik nohou má slon? Tuto výzvu může vyřešit pouze brilantní mysl

IQ test: Kolik nohou má slon? Tuto výzvu může vyřešit pouze brilantní mysl

Myslíte si, že jste opravdu chytří, ale ještě jste neměli příležitost to dokázat? Pokud ano, zveme vás na tuto špičkovou vizuální výzvu, kterou se téměř nikomu nepodařilo vyřešit během několika sekund. Není to nic pro slabé povahy, takže pokud se do toho chcete pustit, musíte být kompetentní.

Pokud si myslíte, že tato výzva je „dětská hra“, pravděpodobně o virových výzvách nic nevíte, protože tento test vyvolal „noční můry“ i mezi kybernetickými útočníky. Na našich stránkách máme nejsložitější vizuální výzvy.

Kolik nohou má slon?

Tato mentální výzva byla na sociálních sítích sdílena tisíckrát. Proč? Protože jen velmi málo lidí ji dokázalo vyřešit během několika sekund. Otázka je jednoduchá: kolik nohou má slon ve skutečnosti? Na konkrétní odpověď máte 5 sekund. Podaří se vám to? Uvidíme.

Řešení extrémní vizuální výzvy

Jsou mentální cvičení tak obtížná? Musí být, jinak by to nebyla skutečná VÝZVA. Zde je správná odpověď.

Odpověď: Pokud se podíváte pozorně, autor se snažil zmást uživatele více než 5 nohami. Tento slon má však jen jednu dobře nakreslenou nohu, ostatní jsou jen iluze. Co myslíte, podařilo se vám ho vidět?

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.