Vítejte » IQ test: Kolik psů a koček dokážete spočítat? Rozluštěte tuto VÝZVU za pouhých 8 sekund

IQ test: Kolik psů a koček dokážete spočítat? Rozluštěte tuto VÝZVU za pouhých 8 sekund

Jedním z nejzajímavějších aspektů vizuálních výzev jsou iluze, které se skrývají mezi nakreslenými liniemi a konturami. Dnešní výzva se stala na internetu trendem, protože správnou odpověď se podařilo najít pouze 10 % uživatelů. Budete jedním z nich?

Pokud si myslíte, že vás z vizuálních kvízů bolí hlava, máte pravdu. S mnohými z nich ztratíte trpělivost! Myslíme si však, že máte talent. Vytvořte dnes nový světový rekord a odstupte od 90 % lidí, kteří to „vzdali“.

  ¿Cuántos animales cuentas? Resuelve este reto visual / Foto: Genial Guru

Kolik zvířat jste napočítali?

Toto online cvičení je o kočkách a psech! Abyste uspěli, musíte spočítat přesně tolik zvířat, kolik jich je v tabulce. Myslíme si, že si povedete dobře, ale budete muset být kreativní, rychlí a zaměřit se i na ty nejmenší detaily. Začněme s mentální výzvou!
Podařilo se vám to? Pokud jste to nevěděli, tady je užitečná nápověda: měli byste vědět, že na tomto černobílém obrázku je více než 5 zvířat. Postupujte opatrně a mějte na paměti, že čas běží.

Pojďme vyřešit záhadu!

Tento problém se skrytými obrázky byl obtížný, jen 2 % z nás ho vyřešila rychle: mezi kočkami a psy jsme našli pouze 7 zvířat. Podařilo se vám je takto spočítat? Dokončili jste to včas? To víte jen vy.

¡Solución!

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.