Vítejte » IQ test: Kolik rozdílů je mezi obrázky? Chytří lidé uhodli odpověď za 25 sekund.

IQ test: Kolik rozdílů je mezi obrázky? Chytří lidé uhodli odpověď za 25 sekund.

Je čas stimulovat svou mysl, zejména pokud máte volný čas. Vyzýváme vás, abyste si vyzkoušeli tento malý IQ test. Prověří nejen vaše soustředění, ale také ostrost zraku. Cílem je najít 3 rozdíly v předloženém obrázku, takže úspěch by pro vás neměl být problém. Alespoň pokud máte bystré oko. Pokud se cítíte připraveni, zjistěte si pravidla hry.

IQ test: pokyny, které je třeba dodržovat

V tomto testu IQ budete muset najít 3 rozdíly. Na obrázku jsou vedle sebe dvě postavy, z nichž každá představuje kuchyňský stůl. Můžete si prohlédnout různé čisté a uklizené kuchyňské náčiní, například hrnec, sadu naběraček, příborů a rukavic.

Při pohledu na obě kresby se vám může zdát, že jsou stejné. Když se však podíváte pozorněji, zjistíte, že tomu tak zdaleka není. Obvykle se mezi nimi objevují určité rozdíly. Vaším úkolem bude je všechny najít. Na první pohled se to může zdát snadné, ale zamyslete se znovu. Máte na to pouze 25 sekund.

Tento krátký časový rámec hru rozhodně ztěžuje. Chcete-li mít co největší šanci vyřešit tento IQ test, chvíli se soustřeďte. Posaďte se na klidné místo, mimo dosah rušivých vlivů a hluku.

Test IQ Odpovědi

Našli jste po 25 sekundách 3 požadované rozdíly? Pokud ano, znamená to, že máte dobrý zrak a bystrou mysl. Pokud ne, znamená to, že vám prostě chybí praxe. Musíte svůj mozek naučit lépe reagovat. K tomu můžete vyzkoušet naše další testy IQ. Tím se zostří váš zrak a zlepší se vaše soustředění.

Kromě toho si budete muset ještě najít čas na zjištění odpovědí na tuto výzvu v oblasti inteligence.

První předmět, který musíte najít, je špachtle s drážkou, která visí na stěně úplně vlevo na obrázku. Na obou obrázcích není stejný počet slotů. Druhým rozdílem je délka příboru ve skleněné nádobě vedle hrnce. Posledním skrytým prvkem je pravá noha dřevěného podnosu.

Líbilo se vám řešení tohoto IQ testu? Neváhejte se o něj podělit se svými přáteli.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.