Vítejte » IQ test: Kolik tváří se skrývá ve stromě? Pokud se vám to nedaří, podívejte se na rady odborníka na psychologii, jak zlepšit své myšlenkové schopnosti.

IQ test: Kolik tváří se skrývá ve stromě? Pokud se vám to nedaří, podívejte se na rady odborníka na psychologii, jak zlepšit své myšlenkové schopnosti.

Myslíte si, že jste člověk, který se dokáže snadno a hluboce soustředit? Tento test IQ vám umožní posoudit vaši schopnost soustředit se a rozeznávat detaily.

IQ test: Kolik tváří je na tomto obrázku?

Jste připraveni na tuto vizuální výzvu? Máte 15 sekund na to, abyste si pozorně prohlédli obrázek níže a nepřehlédli žádný detail. Kolik tváří je na stromě? Když se pozorně podíváte, jeho větve tvoří různé tvary obličejů. Je to na vás! Dávejte si pozor, není vám dovoleno získat pomoc!

IQ test: odpověď na vizuální test

Patnáct vteřin vypršelo, je čas zjistit řešení tohoto IQ testu.

Řešení: Na tomto stromě se ve skutečnosti skrývá celkem 10 tváří, pět na každé straně. Podívejte se na obrázek níže a zkontrolujte si to.

Pokud jste našli správnou odpověď se správným umístěním před uplynutím 15 sekund, gratulujeme! Díky tomuto testu koncentrace nyní víme, že máte dobrou vizuální paměť, bystrý postřeh a samozřejmě bezchybnou koncentraci! Pokud se vám to nepodařilo, přinášíme vám několik tipů, jak zlepšit a rozvinout své myšlení a schopnost soustředění:

  • Vždy si pamatujte, kdy je váš mozek nejefektivnější, kdy nejvíce přemýšlí, a identifikujte faktory, které narušují vaši koncentraci. Tímto způsobem zjistíte, kdy a s jakými parametry jste schopni nejlépe využít všechny své mentální schopnosti.
  • Vždy vytvářejte prostředí, které je příznivé pro váš mozek a smysly. Vyhněte se prostředí s mnoha rušivými vlivy! Můžete si například pustit hudbu, která povzbudí vaši mozkovou inteligenci.
  • Pokud se chcete co nejvíce soustředit, zhluboka dýchejte a nezapomeňte pít vodu. Čaj je také prospěšný pro mozek.

Nyní, když máte všechny karty v ruce, můžete vyzkoušet další testy na našich stránkách. Neváhejte se o své úspěchy a tyto vizuální výzvy podělit se svými přáteli a rodinou!

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.