Vítejte » IQ test: Která kostka odpovídá kostce na obrázku? Vyzvěte své logické myšlení za 7 sekund

IQ test: Která kostka odpovídá kostce na obrázku? Vyzvěte své logické myšlení za 7 sekund

Jedním z nejzábavnějších a nejhravějších způsobů, jak procvičit naši mysl, jsou vizuální výzvy. Proč? Protože prostřednictvím zábavné dynamiky nutí náš mozek ukázat svůj nejlepší potenciál. Myslíte si, že zvládnete dnešní virový test? Podívejme se!

Jaká je vyvíjená kostka?

Tento týden vás EXTRÉMNÍ úkol zavede do školních hodin matematického uvažování. Kromě toho, že budete muset prokázat své logické schopnosti, si také osvojíte základní početní dovednosti. Nečekal jsi, že budeš tak náročný? Nevzdávejte se, dokud to nezkusíte.

Níže vám ukážeme krychli rozvinutou do všech stran. Váš úkol je jedinečný: rozpoznat mezi všemi nabízenými možnostmi tu, která odpovídá tomuto trojrozměrnému čtverci. Máte na to pouze 7 sekund. Jste připraveni? Začněme!

Tienes 4 opciones, pero solamente una es la correctta. ¿Preparado para que tu cerebro 'sufra'? | Fuente: Twitter Acertijos y pluzzes.

Dostal jsi 20, nebo jsi neuspěl?

Test je u konce! Stále máte pochybnosti? Žádný problém, možná si vaši učitelé netroufli dát vám více času, ale my vám dáme 5 sekund navíc. Nezapomeňte odložit veškeré rozptýlení a soustředit se na cíl dnešní výzvy.

Máte hotovo, ale nejste si jisti svou odpovědí? Nebojte se! Nelamte si hlavu: správná alternativa je a). Proč? Je to jednoduché, klíč je v horní straně kostky, která bude vždy posledním dílem rozvinutého prvku. Rozumíte?

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.