Vítejte » NOVINKY » IQ test: Která nádrž bude plná dříve? Vyzkoušejte si své IQ!

IQ test: Která nádrž bude plná dříve? Vyzkoušejte si své IQ!

Dnes vám dáme zábavnou logickou výzvu. Dnešní úkol zní: Která nádrž se naplní jako první?

Logické výzvy jsou stále oblíbenější. Spočívají v analýze obrázku a hledání řešení záhadného problému. Tentokrát je na obrázku několik vodovodních trubek, z nichž některé jsou ucpané.

Vaším úkolem je zjistit, která nádrž se naplní jako první.

© Simpujcka

 

K vyřešení tohoto úkolu budete potřebovat rozumové schopnosti a zdravý selský rozum. Budete muset uvažovat logicky a ujistit se, že je každá trubka správně zapojena.

Jste na tento úkol připraveni? Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, která nádrž se naplní jako první!

Vyzkoušejte své schopnosti a zjistěte, která nádrž se naplní jako první!

Pozorně si prohlédněte obrázek, soustřeďte se a pokuste se zjistit, která nádrž bude plná jako první. Mohou tam být nástrahy, tak dávejte pozor! Úroveň obtížnosti testu zjistíte pohledem na posuvník na obrázku.

Je jen na vás, zda výzvu přijmete!

Zveme vás, abyste klikli na „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.