Vítejte » IQ test: Která sklenice se naplní rychleji? Dokažte, zda si zasloužíte být nazýváni géniem.

IQ test: Která sklenice se naplní rychleji? Dokažte, zda si zasloužíte být nazýváni géniem.

Chcete otestovat kapacitu svého mozku? Nabízíme vám tento poměrně obtížný IQ test, který ho prověří. Pokud dokážete najít správnou odpověď, patříte mezi ty chytré. Jste připraveni? Přečtěte si následující pokyny.

O čem je tento test IQ?

Než začnete, je vhodné, abyste se před provedením tohoto testu pohodlně usadili. To umožní vašemu mozku fungovat klidně.

V dnešním testu je několik sklenic propojeno hadicí. Poté se do těchto sklenic nalije voda z vodovodu. Vaším úkolem je zjistit, která ze sklenic se naplní jako první.

Simaklah tes IQ berikut ini untuk mengungkapkan apakah Anda jenius atau tidak dengan menebak gambar.

Pro snadnou identifikaci je každá sklenice opatřena číslem. Pozorně si prohlédněte každou sklenici a vyhněte se drobným nástrahám, které by vás mohly rozptýlit. Využijte svou představivost a představte si, jak voda teče z kohoutku. Snadno uhodnete, která sklenice bude naplněna jako první.

Pokud to zvládnete v rekordním čase, zasloužíte si být nazýváni géniem.

Některá vodítka

Pro rychlé nalezení odpovědi vám nabízíme několik nápověd. Když se pozorně podíváte na sklo 7, je na obou stranách opatřeno trubkami. Tyto trubky vedou ke sklenici 5 a 6 a spojují je. To znamená, že sklo 7 se nikdy nezaplní jako první. Pak se pozorně podívejte na sklenici, která je ve stejné výšce jako tato sklenice. Možná tam najdete správnou odpověď.

Která sklenice se naplní jako první?

Když se nad tím zamyslíte, je mnohem pravděpodobnější, že se potrubí, které je níže, rychleji zaplní. To znamená, že potrubí, které odvádí vodu do sklenice číslo 5, zajistí rychlý průtok vody.

Můžeme tedy vyvodit závěr, že sklenice, která se naplní jako první, bude sklenice 4. Podařilo se vám najít tuto odpověď? Pokud jste ji našli, blahopřejeme vám.

Pokud jste odpověď nenašli, vždycky si ji můžete doplnit. Za tímto účelem pravidelně provádějte cvičení brainstormingu.

Jawaban Tes IQ.

Věděli jste to? IQ si můžete zlepšit pomocí testů na přemýšlení, pravidelnou četbou nebo učením se nového jazyka. Více o vašich intelektuálních schopnostech vám však může říci pouze odborník.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.