Vítejte » NOVINKY » IQ test: Který obrázek odpovídá správnému hornímu pohledu na hodinky? Řešení je pro pozorovatele snadné najít!

IQ test: Který obrázek odpovídá správnému hornímu pohledu na hodinky? Řešení je pro pozorovatele snadné najít!

Dokažte, že jste pozorný pozorovatel. Vyřešte tuto vizuální hádanku za 25 sekund!

Testy IQ se v posledních letech staly velmi populárními. Možná se ptáte proč? Je to proto, že jsou zdrojem zábavy a zároveň způsobem, jak si udržet bystrý a aktivní mozek!

Vskutku můžete přijmout výzvy, které rozvíjejí a testují vaši inteligenci, a zároveň se bavit. Máte volný čas? Použijte ji k vyřešení úkolu dne!

Jaký je správný pohled na 3 hodinky shora?

Vyřešit tuto vizuální hádanku není tak snadné, jak by se mohlo zdát. Kromě pozorovacích schopností budete muset rozvíjet i prostorové vnímání.

A nezapomeňte rychle přemýšlet, protože máte časový limit 25 sekund! Jste připraveni?

Níže vidíte obrázek tří hodinek z bočního pohledu. Níže najdete 6 návrhů těchto hodinek shora. Vaším úkolem je uhodnout, který z těchto pohledů skutečně odpovídá prvnímu obrázku.

Buďte velmi soustředění, protože na pozorování a správnou odpověď máte pouze 25 sekund.

Jste připraveni? Jdeme na 25 vteřin a ne víc!

© Simpujcka

 

Další informace o řešení získáte kliknutím na tlačítko „Další“ níže.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.