Vítejte » IQ test: Máte 8 sekund na to, abyste prokázali svou INTELIGENCI: Kde je milenec té ženy?

IQ test: Máte 8 sekund na to, abyste prokázali svou INTELIGENCI: Kde je milenec té ženy?

Jedním z nejzábavnějších způsobů, jak otestovat náš zrak, jsou vizuální výzvy. Díky své hravé dynamice a vysokým nárokům se tato mentální cvičení stala senzací sociálních médií. Jste připraveni „trpět“ dnešním testem?

Dokážete identifikovat milence mladé ženy?

Další výzva donutila 97 % účastníků z projektu odstoupit. Proč? Protože jeho vysoká složitost a neuvěřitelná úroveň detailů v ilustraci mate každého, kdo přistupuje k jeho analýze. Budete schopni prokázat, že vaše vize je lepší?

Tentokrát je vaším jediným úkolem najít tvář milence ženy sedící na břehu laguny. Abyste v této EXTRÉMNÍ zkoušce zvítězili, budete muset využít 100 % svých smyslů. Věnujte pozornost každému detailu, linii a rysu starého obrazu. Máte pouze 8 sekund.

Uspěli jen ti nejšikovnější.

Time out! Hodiny již ukazují nulu: vaše šance skončily. Můžete se snažit dál, ale určitě to bude marné. Jen ten, kdo má zrak lepší než jestřáb, dokáže odhalit „trik“, který tuto starobylou a obtížnou ilustraci skrývá.

Chcete-li najít tvář skrytého milence, nejlépe otočte daný obrázek vzhůru nohama. Tvář ztracené lásky ženy je tvořena obrysy větví stromu a kloboukem mladé ženy. Stále to nevidíte? Níže vám ukážeme, kde přesně se nachází.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.