Vítejte » NOVINKY » IQ test: Na obrázku se skrývá chyba, ale jen géniové ji najdou za 7 sekund.

IQ test: Na obrázku se skrývá chyba, ale jen géniové ji najdou za 7 sekund.

Použijte své deduktivní schopnosti a najděte chybu!

Přestože prezentovaný obrázek vypadá dokonale, něco je špatně. Chyba může být v odrazu zrcadla nebo v dekoru. Je na vás, abyste to zjistili. Znáte v této souvislosti největší přírodní zrcadlo na světě? Je to Salar de Uyuni, což je solná poušť, která se při dešti mění v přírodní zrcadlo. Dokáže tak zcela odrážet oblohu, která ji pokrývá mraky. V testu, který vám předkládáme, budete muset zjistit, co se za odrazem tohoto zrcadla skrývá.

Co je na tomto zdánlivě obyčejném obrazu špatně?

Dnešní test vyžaduje výjimečné zrakové schopnosti, ale také bystrou analytickou mysl, abyste chybu na obrázku odhalili. Ačkoli tento test není nutně obtížný, vyžaduje určité dovednosti. Je proto určen především dospělým a malým dětem, které jsou schopny hodně dedukovat.

© Simpujcka

 

Chcete-li projít tímto vizuálním testem, musíte obrázek pečlivě prozkoumat a určit, který prvek neodpovídá určité logice. Chybou může být objekt, kulisa, barva nebo celkový vzhled, který se nehodí k ostatním prvkům obrázku. Je nezbytné věnovat pozornost celému obrázku. Kontrolujte shora dolů, ale i shora dolů, a buďte velmi ostražití a vnímaví. Upozorňujeme, že tento test je časově omezený a na nalezení chyby máte pouze 7 sekund.

Našli jste na obrázku chybu?

Hodiny se zastavily a 7 sekund vypršelo. Test je nyní u konce. Doufáme, že jste tento test zvládli a našli jste odpověď. Pokud jste nic špatného neviděli, toto je řešení testu ostrosti.

Řešení testu

Na první pohled tento obrázek ukazuje ženu, která se na sebe dívá do zrcadla, zatím nic neobvyklého. Váš mozek však musel zachytit něco, co zůstává nelogické, a muselo ho to rozhodit. Při bližším pohledu je skutečně něco špatně. Chyba je v zrcadle. Pokud jste použili svou logiku, odraz krému má špatnou barvu. Ve skutečnosti odraz vždy představuje tutéž věc identicky, ale v opačném směru než mateřský obraz.

© Simpujcka

 

Tento test byl obzvláště obtížný, a pokud jste našli odpověď, můžete být na svůj postřeh hrdí. Pro ty z vás, kteří jste odpověď nezvládli, jsou na našich stránkách k dispozici další logické testy.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.